Miksimiksi

Miksi soitit minulle???????
23<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Eikö olis saanu? Anteeksi. Kiitos ja hei.

Äänestä
  • Oliko oikeesti asiaa????

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko oikeesti asiaa????

    Milloin soitin?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko oikeesti asiaa????

    Soitin korvakuulolta. Eikö mennyt nuotilleen? Tai viritys oli pielessä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Milloin soitin?

    Eilen.........

    Äänestä

Mun pitää käydä läpi kaikki T naiset joita ikinä kohdannut

Äänestä
  • Minnalle tuli puhelu😲😲😲😲😲😲

    Äänestä

Mulla monta puhelua eiliselle. Mihin aikaan soitin sulle?

Äänestä

Kadun sitä. Voit uskoa että kadun, ja todella paljon! Ilman kaikkea tätä olis pärjännyt oikein hyvin, en ymmärrä mistä manalasta sinä raato ilmestyit piinaamaan. Mutta tärkeintähän on että se on menneisyyttä nyt. Yhtä kokemusta rikkaampana elämä kun oikein silmiä sirristää, näin ajattelen. Finito.

Äänestä
  • Mikä nyt niiin kaduttaa?? Tehty mikä tehty. Kännissä taisit olla taas

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä nyt niiin kaduttaa?? Tehty mikä tehty. Kännissä taisit olla taas

    Kaikki häneen liittyvä. Täyraittiina oonollut viimiset 10 kk, ime siitä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä nyt niiin kaduttaa?? Tehty mikä tehty. Kännissä taisit olla taas

    Sorry, I don't speak English
    Puhusis sääki suame vaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikki häneen liittyvä. Täyraittiina oonollut viimiset 10 kk, ime siitä.

    Myöhäistä katua....etpä miettinyt aikanasi....miksi sulla on vieläkin mun numero????? Luulisi, että oot jo unohtanu

    Äänestä

Mikset soittaisi minulle nyt???????

Äänestä
  • Ai kuka ja kelle????

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ai kuka ja kelle????

    Sinä minulle jos satut olemaan Hän.

    Äänestä

Olen soittoniekka; kai.

Äänestä
  • Niin kai olet

    Äänestä

  • Voitko laittaa viestin nyt....älä soita

    Äänestä

Pari päivää sitten joku soitti minulle kolme pilasoittoa melkein putkeen. Todella lapsellista. Kaksi kertaa vastasin ja lyötiin suoraan luuri korvaan. Kolmannella kerralla deletoin puhelun suoraan. Toivottavasti vain lehtimyyjä...

Äänestä
  • Veikkauksen konttorista soittelivat, oot unohtanu hakee sun siilijärven miljoonaosuudet😂

    Äänestä

Wazaap!?

Äänestä

Etkö ymmärtänyt selvää suomenkieltä? Jos et ymmärrärtänyt, olisit kysynyt, ettei olisi tarvinnut kirjoittaa. Aika erikoinen olet, se täytyy myöntää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi soitit minulle???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu