Sijoitusneuvontaa Honkajoen OP?
Sijoitusneuvontaa?
6
80
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä kiitos?
- Anonyymi
Mutta onko neuvot kannattavia. Siis todellisen yrityselämän ammattilaisen antamia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta onko neuvot kannattavia. Siis todellisen yrityselämän ammattilaisen antamia.
No totta kai on. Sellaisella juuri on mitä antaa, yrityselämän ammattilaisella. Sellainen tietää miten pesämunat saa poikimaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No totta kai on. Sellaisella juuri on mitä antaa, yrityselämän ammattilaisella. Sellainen tietää miten pesämunat saa poikimaan.
Voiko niitä neuvoja antaa myös jos oma liikeyritys on karahtanut karille?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voiko niitä neuvoja antaa myös jos oma liikeyritys on karahtanut karille?
Ilman muuta voi, eri asia mihin johtopäätökseen neuvot johtavat. Olkaa vaan hyvät.
- Anonyymi
Salkunhoitokulut kovia tuotot surkeat, parin vuoden päästä hoitokulut alkavat syödä pääomaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17610782Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710269Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325709Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784528- 1713015
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1303014L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381806Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981398Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61240Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161164