Miehen seksuaalisuus ja kampp.lajit

Anonyymi

Kysyn, kun ei kokemusta omasta takaa, eli olen siis nainen.

Kun tehdään harjoitusta sellaisen ihmisen kanssa jota itse pitää seksuaalisesti viehättävänä, niin miltä se tuntuu ja onko teillä jotain kikkoja joilla pyritte pitämään eroottisen tunnelman poissa?

Itse epäilen että jotkut miehet eivät hae pariksi naista ennen kuin ovat itse kunnolla väsähtäneet treenin mittaan, jolloin ei niin helposti tule erektiota...?

Entä jos erektio kumminkin tulee ja tulee osuma (esim. potku) alasuojaan, niin tuntuuko se pahalta vai suojaako se alasuoja hyvin vaikka seisoisikin?

6

238

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et varmaan harrasta kamppailulajeja, kun tuollaista edes mietit. Kamppaillessa ei ainakaan itsellä ole muuta mielessä kuin itse tilanne ja miten siinä etenen tavoitteeni mukaan. Lajutaustani on judo, jujutsu, potkunyrkkeily, Krav Maga ja BJJ. Varsinkin BJJ:ssä ollaan äärimmäisen lähekkäin oikeastaan koko ajan. Jostain syystä siinä ei koskaan ole tullut kiihottumisen kanssa ongelmia, vaikka sparrivastuksena olisi erittäin upea nainen. Sitä vaan menee oman gameplanin mukaan eikä edes ajattele muuta.

      • Anonyymi

        Toinen mielipide.
        En yritä peitellä kiinnostusta. Kiihottumista ei tapahdu jos vain pitää toista seksikkäänä.
        Sitten kyllä jos saa fyysistä vastakaikua.
        Isku alasuojiin tekee aina kipeää ja jos ottaa eteen niin ei pysty kamppailuun koska suoja painaa kipeästi.
        Mattopaini on välillä hyvinkin kiimaista jos vain kemiat kohtaa. Reidellä pääsee hyvin hankaamaan haarovälistä ja rinnoista voi ottaa kiinni kunnolla. Vastaavasti nainen työntää rinnat kasvoihin tiukasti kiinni jalan hinkatessa jalkojeni välissä.
        Nämä tilanteet johtavat usein sitten tunnin jälkeen varastossa kunnon panemiseksi.


    • Anonyymi

      (Olen tuo aloittaja.)

      Minulle on pari kertaa käynyt niin että kun aletaan harjoitukseen, pariksi päätyneellä miehellä on tietynlainen sanoisiko pilke silmässä. Sitä on vaikea kuvailla, mutta tulee kumminkin sellainen olo että ei nyt ainakaan vastenmielisenä pidä ja tiedostaa jotenkin keskimääräistä enemmän että minä olen nainen.

      Enimmäkseen kuitenkin ollaan ihan neutraalisti. Enkä ole keheenkään vielä itse sekaantunut, vaikka yksi mies kyllä kiinnostaisi...

      • Anonyymi

        Silmät on sielun peili.
        Mitään erektioita on turha katsella, kyllä se sitten selviää jos pääsette pitemmälle.
        Itselle ihan normaali tapaamis paikka, siinä missä baarikin.
        Ja jos pyytää toista katsomaan jalka suojan kiinnityksen niin kyllä kiinnostunut mies suostuu. Ja jos vähän yleisöä niin kerrot pohkeen olevan jumissa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Silmät on sielun peili.
        Mitään erektioita on turha katsella, kyllä se sitten selviää jos pääsette pitemmälle.
        Itselle ihan normaali tapaamis paikka, siinä missä baarikin.
        Ja jos pyytää toista katsomaan jalka suojan kiinnityksen niin kyllä kiinnostunut mies suostuu. Ja jos vähän yleisöä niin kerrot pohkeen olevan jumissa.

        Voiko avunsaamisesta mitään päätellä... Luulisi ettei kukaan mies kehtaa kieltäytyä jos pyytää auttamaan jossain asiassa. Vai siitäkö se kiinnostus sitten ilmenisi että onko innokas vai sen oloinen että "voi v...ttu kun avuton ämmä, mutta ei nyt kehtaa kieltäytyäkään".


    • Anonyymi

      Hyvää perjantailäppää!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3793
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      38
      2578
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      36
      2082
    4. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      23
      1822
    5. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1729
    6. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      100
      1662
    7. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1608
    8. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      99
      1486
    9. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1467
    10. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      25
      1464
    Aihe