Tesla siis kävi Nurburgringillä, ja joku otti epävirallisen kuvan jostakin, joka ehkä otti aikaa ehkä jonkun Teslan kierroksesta. Mietitäänpä hetki.
Tesla aivan varmasti julistaisi omaa paremmuuttaan joka ikisessä mediassa, jos Porsche olisi lyöty. Sen sijaan koko Nurburgringillä käynti on lakaistu maton alle.
Tesla ei ole GT-auto, eikä nopea radalla.
Tesla ja Nurburg
Anonyymi
2
94
Vastaukset
- Anonyymi
4 veto model s jossa voimaa on niin hävisi talviradalla etuveto lexukselle kierrosajassa.
Ja voimaero varmaan 500 heppaa teslan hyväksi.. - Anonyymi
Ilmeisesti ajo ominaisuudet sähktrukin luokkaa.
Eikä mukavuuskaan ole mersun luokkaa vaikka hinta väittää toista.
Isojen poikien radio ohjattava sähköauto hajoaa helposti kuin pikkupoikien vasraava
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522900Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1911854- 471541