Mistä löytää

Kertoisiko joku ystävällisesti että missä päin autoa on ulkoilmalämpömittarin anturi. Auto on vuosimallia 2002 elegance
4631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitaa olla pelkääjän puoleisen etu "lokasuojan" alla. En ole ihan varma, mutta siellä on sen näköinen anturi joka kävis siihen hommaan. Pitää irroitaa koko pelti. Katso ensin oven välisestä raosta onko oikea anturi.

Äänestä

etupuskurissa

Äänestä

Sehän on siinä rekkarin alapuolella olevassa säleikössä, avaamalla konepellin pääsee helposti käsiksi

Äänestä
  • Kiitos paljon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jani kirjoitti:

Kertoisiko joku ystävällisesti että missä päin autoa on ulkoilmalämpömittarin anturi. Auto on vuosimallia 2002 elegance

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu