Olisitko arvannut?

Anonyymi

5

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TROOOL TRÖÖÖL RÖÖÖL taas pääsin karkuun hoitajilta ja spammäsin tällaisen sekopää spammin Skodasta. . ku en muuhun pysty enkä kykene. . Skoda mielessä päivin öin ei se jätä rauhaan ku se ainut uhka Toyotan maailman valloitukseen. . ei pystyny Hitler eikä Stalin valloittaan koko maailmaa mut vakaa usko et Toyota pystyy, ,vai sit hörhö maailmassani. . siihen uskon ja dissaan kaik muut merkit

      • Anonyymi

        Skoda ei ole, eikä tule olemaankaan mikään uhka millekään autolle. Sen kurjuus on tullut jo kaikille selväksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Skoda ei ole, eikä tule olemaankaan mikään uhka millekään autolle. Sen kurjuus on tullut jo kaikille selväksi.

        Skoda on suurin uhka nimenomaan Toyotalle tällä Suomessa , ensi vuonna se tapahtuu Skoda on Suomen eniten myyty auto..pistäkääpä Terot korvan taakse..


    • Anonyymi

      Ei ole ihmekään, että aloittaja kauhistui, sillä Suomen eniten myytyä automallia alkaa pian saada myös sähköavusteisena.

      • Anonyymi

        Aivan, Terolla iskee paniikki ja pelko. Toyota sen kun ruostuu ja meluaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      84
      1602
    2. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      88
      868
    3. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      8
      832
    4. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      829
    5. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      53
      812
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      58
      773
    7. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      189
      749
    8. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      80
      705
    9. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      700
    10. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      172
      680
    Aihe