Kuten vähänkin palsta antia seuranneet ovat huomioineet et RÖÖÖÖÖL on iskenyt Skodan ja Toyotan merkki kiistaan. . tai mt puoli on niihin iskenyt. . onko oikeasti VW tai Toyota groupin osakkeita kummallakaan puolella vai meneekö ihan mt osaston puolelle tuo järjetön trollaus ei tuossa enää mitään järjellistä vaan ihan mt potilaiden saivartelua ja niin lapsellista satu setien häiriköintiä. .no kunnian loukkauksia viha puheita ja kaikenlaisia solvauksia käytetään. . mut mitä järkeä aikuisen oikesti on touhussa. .
TROOOOL TRÖÖÖÖL RÖÖÖL SPAMMIÄ SKODA/TOYOTA
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Onhan se ihan hyvä että MT potilaillakin on näin kätevä terveyttä aktivoiva sivusto.kovin vaan on tuo aihe aina sama että ois hyvä joskus vähän aihetta vaihtaakin vois edistää tervehtymistä..
Palstan valtias mt trolli on milloin minkin merkin huolto tai myynti päällikkö ja suoltaa keksittyjä vika spammejään,sekin oikeasti identtiteetti varkaus ja kunnian loukkaus kun toisen nimissä postataan,vaikkakin keksittyä mielikuvitusta kuten koko palsta häirikön elämä.Nuo kommunisti politrukki ja punaisten spammit vasta lapsellisia onkin on visiin ollut tai haluais olla Puuttinin Nashi nuoria. . niin sekaisin ja lapsellisia hörhö spammejä et pitäis sensuroida kaikki. .mut ku on tämä surkea ylläpito. . mielikuvitus tuubaa saa työntää palstan täyteen.
Sairaalloinen kateus voi aiheuttaa mielenterveysongelmia tyhjässä päässä. Sen voi todeta Suomi24:n merkkikohtaisilla autopalstoilla. Ikävä kyllä.
Vissiin melkein kaikki ns viisaamat kadonneet Toyota Skoda VW Audi Suzuki PSA Nissan ym palstoilta joita terrorisoitu kun anti pelkkää mielikuvitusta ja keksittyä vika spammiä. olen saanut 2 pahaa trollia pois kun pommittanut ylläpitoa riittävästi,se kyl vaatii aikaa ja viitseliäisyyttä mutta näemmä toimii,olen päässyt modejen pomon kanssa sp vaihtoon ja sitkeys palkittu häirikkö on hävinnyt
Skoda-palstalla hillui vuosia joku Eke Vepsäläinen, joka ei ole ollut aktiivinen viime aikoina. Tämä rölli pölli keskustelijoiden nimimerkkejä, ja kirjoitteli sitten provoja niillä. Myöhemmin se kirjoitteli ainakin nimimerkeillä Kyykman, Ryydman, Late Lapista, Holisti ym. Olisikohan se juntti saatu viimein ojennukseen?
Skoda-palstalla on kommentoitu tänään klo 15.43 lapsellista keskustelua Skoda-kääkän kaatumisesta. Kommentin on kirjoittanut taatusti joku sen tollon sivupersoonista.
Aika reilusti on tullut palautetta palstan valtiaalle ja odotettu pas** myrsky alkoi heti. .Ihme masokisti. . mitä enempi saa kuraa niskaansa ni tykkää vaan siitä. . kumpa sais muilutettua takas tuon Venäjälle ni kyl nauttisin. .vaik ei yhtään paikkaa ehjänä ni aina parempi. .
Kyseessä on mielenterveyshäiriöinen trolli, kipeiten tuommoiseen narsistiin ottaa kun ei vastaa hänen höpötelmiin.