Onko Lehtojen firma menossa konkkaan?

Huhutaan, että päiväkoti on jo, ja palvelutalo menee kohta perässä?
4182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu ja kunnalle takuuvelat.

Äänestä

Ja tuli kunnalle halpaa yksityistä päivähoitoa,joutuvat ottaan sen päiväkodinkin hoitaakseen

Äänestä

Seuraavaksi Hinnerjoen koulu matalaksi ja lehdot rakentaa tilalle hullujenhuoneita kunta takaa velat

Äänestä

kerkes sentään ite vetämään sukanvarren täyteen niin saa volvoja päivitellä viikottain..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Huhutaan, että päiväkoti on jo, ja palvelutalo menee kohta perässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu