Kuorma-auton, perävaunun ja lämpötilansäätölaitteiden osia verkosta

Hei

oletteko huomanneet että verkossa on uusi kuorma-auton, perävaunu, kylmäkoneiden ym. koneiden myyntiin keskittyvä kauppapaikka Raskaanosat.fi?

Siellä mm. korjaamot myyvät varastoon jääneitä tuotteita edullisesti pois ja mukana on myös varaosaliikkeitä tuotteineen.

Kannattaa käydä kurkkaamassa etenkin outlet- ja Black Friday kategoriat, sekä vinkata omalle luotto varaosamyyjälle että tuota kautta olisi helppo tarkistaa saatavuus, tilata ja maksaa osat jos lähtisivät mukaan!

3

84

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      • Anonyymi

      • Anonyymi kirjoitti:

        Tässä on oikea linkki https://www.tavo.fi/

        Hei, valitettavasti Tavo ei ole vielä lähtenyt mukaan. Toivotamme kuitenkin Tavon tervetulleeksi mukaan palveluun. Jäsenyys maksaa 59,90€ /vuosi ja se oikeuttaa 50 myynti-ilmoitukseen (rajattomasti ilmoituksia 990€ vuosi). Tavoitteenamme on helpottaa varaosien hankintaa että tulevaisuudessa varaosat voi ostaa yhdellä laskulla kaikilta suosikkitoimittajilta, eikä tarvitse käydä jokaisen verkkokaupassa erikseen. Tässä on selviä etuja niin ostajan kuin myyjänkin kannalta, eikä jää ainakaan hinnasta kiinni. ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      92
      1846
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1292
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1133
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1017
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      111
      952
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      853
    7. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      772
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      771
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      48
      731
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      693
    Aihe