Miksi en osaa toimia sun kanssa normaalisti :(
Vastaukset 22
- Anonyymi
Mistä olisin loukkaantunut?
- Anonyymi
Kerro toki huolesi? Varmaan siksi et osaa, koska jännität. Eli johtuu ns. tunteista.
- Anonyymi
En ole sinulle loukkaantunut. Sinulla enemmänkin parantava vaikutus... :)
- Anonyymi
Loukkaannuin lopullisesti!
- Anonyymi
miksi en osaa toimia miten haluaisit, vaikka olisitkin laiska mätivä valkoinen valaspenikka, senkin hieno nuori nainen.
tuollainen itsensä possuksi koristelu, toi rovion.....
oli vuosi, puolituhatta sitten, toi kolumbus-boi pottuja korillisen....
rauhallista illanjatkoa, haluaisin ryövätä älypuhelimesi, senkin possu, pusu...
https://www.youtube.com/watch?v=IVX4tumzsn0- Anonyymi
Jatka vaan kirjoittelua maailman tappiin saakka :D
haluat vaan esiintyä ja halveerata
muiskaus, umpikiero ukko-kulta - Anonyymi
Mitenhän tää heebo on ittes tähän kuosiin, edes saattanut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitenhän tää heebo on ittes tähän kuosiin, edes saattanut?
Narsistin psykoottisena käytöksenä oirehtiva päälleen tippuminen, ehkä siinä muksahduksessa on vielä käsiteltävää
- Anonyymi
Ehkä vähän
- Anonyymi
Ei se normaalisti toimiminen ole niin vaikeaa, teet vain hänelle niinkuin haluaisit että hän tekisi sinulle, ja vastaavasti et tee hänelle sitä mitä et itsellesikään haluaisi tehtävän. Kukaan ei kuitenkaan ole täydellinen, joten suosittelen kysymään häneltä suoraan.
- Anonyymi
Yhdelle sanoisin, että todellakin loukkaannuin! Mutta ei hän täällä palstalla minun perääni itke, se nyt on selvä juttu. Ei häntä kiinnosta paskan vertaa minun asiat tai loukkaantumiset anyway.
- Anonyymi
Mistäs sen tiedät 🤔 Mulla tapana lukea aina kaikki paskat viestit ja ajatella ne itselleni. Niin enpähän kuvittele liikoja 🤣 No ei mua kukaan oikeesti kaipaa tiedän sen. Oishan se tietty hienoa jos kaipaisi ehkä. Mutta kun oon niin vaikea ihminen ja rumakin vielä niin ei oo kukaan perään itkenyt. 😅 Tietty onhan mulla mies se ehkä saataisi joskus heikkona hetkinä muakin kaivata. Pyydän anteeksi jos pilasin nyt kaiken kun en oikein muuta osaa.
- Anonyymi
Taidat olla se palstan massaloukkaaja.
- Anonyymi
Loukkaannuin mutta itse taisit loukkaantua vielä enemmän. Eihän me olla normaaleja kumpikaan. -0 ja navat vastakkain niin sähköä piisaa taas?
- Anonyymi
Kun mitään muuta ei olekaan taholtasi kuin loukkausta loukkauksen perään niin ei se enää tunnu missään. En edes osaa odottaa ja ajatella sulta mitään muuta, mitään hyvää ja kaunista. Kaikki on pelkkää samaa haukkumista. Siihen turtuu. Kivaa päivää.
- Anonyymi
On huono homma jos ottaa ketään silmätikukseen ja päästelee loukkauksia ilman aikojaan. Mistä ilkeys kumpuaa?
- Anonyymi
Tosissaanko aloittaja kyselee loukkaantumisista, kyllä se epänormaali käytös varmaan useimmillä sattuu.
- Anonyymi
Tuntui pahalta , täytyy myöntää mutta tuntemani rakkaus häntä kohtaan on ymmärtäväinen ja anteeksi antava..❤❤❤
- Anonyymi
En ole leikkikalusi ymmärräthän kyllä loukkaannuin.
- Anonyymi
Olen sitä mieltä ettei näistä voi oikein loukkaantua. 🤔 Mutta olen vain tyhmä nainen kun näin ajatten.Kun ei voi tietää kuka kirjoittaa ja miksi. Eri asia jos oikeassa elämässä näitä tultaisiin sanomaan. Helppo se on täällä rakentaa pilvilinnoja. Mutta jos kaikki jää vaan palsta kirjoiteluksi niin on se tyhjää. Viestit jotka hukkuu kymmenien viestien sekaan. Se jolle viesti tarkoitettu ei edes välttämättä tiedä siitä. Kuitenkin minkälainen rakkaus kasvaa ja elää pelkillä viesteillä. Jos ei ole kosketusta tai kommunikointia.
- Anonyymi
Näinhän se on, miten siitä voi siis loukkaantua. Ilkeät viestit ei ole nainen multa. Sinähän tunnet minut hyvin, etkö tunnekin? Muistako, missä viimeksi nähtiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näinhän se on, miten siitä voi siis loukkaantua. Ilkeät viestit ei ole nainen multa. Sinähän tunnet minut hyvin, etkö tunnekin? Muistako, missä viimeksi nähtiin?
Tunnen vai🤔 Mielenkiintoista. Kun en tiedä kuka olet. Tuskin sinäkään tiedät kuka minä olen.Ja Aika hankala sitä on sanoa mitä tarkoitat näkemisellä? Tarkoittaako kun näin ohimennen tai kun jutellimme. 🤔
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 142564
Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.2741162Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671138- 82936
- 87853
- 63818
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?24755- 72725
Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69721Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?137690Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?142681- 47670
- 54623
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.46614Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32608Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y25603Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.44594- 40564
- 55548
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20528