Minusta olivat niin täykkypari . Emilia on noista rikkaista vaimoista kaikkein vaatimaton. Ei esittele laukkuja ja kalliita vaattteitaa.
Bottas jätti Emilian
20
1322
Vastaukset
- Anonyymi
Maisa varmaan tykkäisi. Bottaksella on tulot meinaan vielä ihan eri luokkaa mitä Kivi-Matilla oli, sais Maisuli viettää itselleen sopivaa tasokasta elämää.
- Anonyymi
Kas kas, vapautuikin juuri sopivasti Maisalle rahakuk... siis seurustelukumppaniksi. Varo Valtteri, Maisa saalistaa ja on valmis iskemään kyntensä sinuun ikiajoiksi.
- Anonyymi
Emilia ei antanut pakoputkeaan, siksi jätti.
- Anonyymi
Emilia joutuu nyt menemään normitöihin.
- Anonyymi
Emilia oli liian vaatimattoman näköinen noihin piireihin ja olis ottanut Maisasta mallia:))
- Anonyymi
Kyllä varmaan, jos aikoo edelleen pitää hevosensa ja harrastuksensa. Olihan siitä lyhyestä avioliitosta se ilo ja hyöty, että sai hevoset ja kalliin harrastuksen. Ei uimarin tuloilla olisi hevosia hankittu. Muuten miellyttävä nainen se Emilia. Ainakin vielä silloin, kun näin hänet uintipiireissä.
- Anonyymi
Valtterilta taisi jäädä nuoruus kokematta ja nyt iski tarve hurvitella. Olisi ottanut oppia Kimiltä, miten jo nuorena pitää juhlia eikä vasta sitten, kun tukkakin on lähtenyt.
- Anonyymi
Emilia on uimamaisteri.
- Anonyymi
Vai olivat täykkypari. Söivätkö myös jaukkii?
- Anonyymi
Täykkypari ei enää nuku viekussa. Nää naisten lepertelyt on tosi skeidaa.
- Anonyymi
Taisi käydä toisinpäin. Emilia kyllästyi pienikokoiseen ja harmaaseen Bottakseen.
- Anonyymi
Ei vaan Valtterilla on toinen nainen. Sellainen joka huolehtii ulkonäöstään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei vaan Valtterilla on toinen nainen. Sellainen joka huolehtii ulkonäöstään.
Onpa sovinistista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei vaan Valtterilla on toinen nainen. Sellainen joka huolehtii ulkonäöstään.
Jos nainen ei ole kävelevä meikkipytty kuten Minttu tai Maisa, niin hän ei huolehdi itsestään? Tsekkaapa Emilian kroppa ja kunto ja tule sitten puhumaan. Se, ettei nainen joudu läästimään itseensä kilokaupalla meikkiä tarkoittaa vain sitä, että hänellä on riittävän hyvä itsetunto ja ulkonäkö riittää ilman turhaa pakkelia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos nainen ei ole kävelevä meikkipytty kuten Minttu tai Maisa, niin hän ei huolehdi itsestään? Tsekkaapa Emilian kroppa ja kunto ja tule sitten puhumaan. Se, ettei nainen joudu läästimään itseensä kilokaupalla meikkiä tarkoittaa vain sitä, että hänellä on riittävän hyvä itsetunto ja ulkonäkö riittää ilman turhaa pakkelia.
Tuo on kyllä totta, ja esim. Maisa ei ole livenä yhtään minkään näköinen olen nähnyt hänet tuurin kyläkaupassa yllätys yllätys meikkiosastolla. Maisa on noin 160cm pitkä. Ei juurikaan pikkulasta pidempi.
- Anonyymi
Eiköhän se Valtterin kannalta ihan järkevä ratkaisu. Turhaa sitä asua eripuolilla maailmaa ja toinen vaan tuhlaa rahat mihin lie hevosiin. Muutenkin vähän tuommoinen turhan tavallinen suomoblondi noihin piireihin.
- Anonyymi
Minusta alkaa tuntua,että nämä formula ja rallikuskit eivät ole askin terävimpiä tikkuja.
- Anonyymi
Valtterin pankkitili paremmassa kunnossa kuin Emilian. F1-kuskilla hyvä palkkataso.
- Anonyymi
Tuon parivaljakon näkemisestä on aina tehnyt mieli sika-nautaa ...?
Jotenkin vaan. - Anonyymi
Sama noitten perussuomalaisten näkeminen mediassa. Heti tekee mieli mennä jääkaapille hakee sika-nautaa.???
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️932119Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu
Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia1671557YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä741339Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2391224- 731180
Hyvin. Ikävää nainen,
Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan881096Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1511051Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2531016Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin
Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.51926Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta
Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli88901