Honlei "Mankki"

Mitä mieltä ootte tosta moposta? Hyviä, huonoja puolia? Hinta on kyllä jo tiedossa..
61003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

yks liike täällä kertoi, että eivät tilanneet enää tamän vuoden mallia, kaikki viimevuotiset olleet kertaalleen korjauksessa.

Äänestä
  • On pelannut hyvin ainakin tähän asti.
    Moottori käy pirun tasaseen...

    Äänestä

  • Honlei kirjoitti:

    On pelannut hyvin ainakin tähän asti.
    Moottori käy pirun tasaseen...

    Tiedätkös saako siihen hyvin varaosia?.. Kuinkas paljon maksoit siitä?

    Äänestä

  • mopedimies1 kirjoitti:

    Tiedätkös saako siihen hyvin varaosia?.. Kuinkas paljon maksoit siitä?

    Maksoin 750 egee. Soittelin pariin huoltolikkeeseen ja kertoivat että ovat ihmetelleet mopon hyvää laatua. osia saa kuuleemma. Moottorihan näkyy olevan samanlainen kuin mankeissa ja jinkuissa.

    Äänestä

Kuinkas paljon tommosella mopedilla sitten pääsee?? (Vakiona) Huiput?

Äänestä
  • Tollanen Honlei kulkee kait 55 km/h...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopedimies1 kirjoitti:

Mitä mieltä ootte tosta moposta? Hyviä, huonoja puolia? Hinta on kyllä jo tiedossa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu