Uskomatonta nyt Sara Sieppi julkaisi "uudet"kuvat pikkujouluistaan,ja kuvat on samat kuin vuosi sitten,ainakin tarjoilupöytä ja kuusi,aika erikoista,kukin tyylillään.
Ei voi olla totta.
2
172
Vastaukset
- Anonyymi
Sara yrittää kovasti esittää, miten hauskaa hänellä on!! Kovin on vaan teennäistä ja lapsellista tuollainen näytelmä.
- Anonyymi
Kohta se julkaisee blogissaan kuvia pikkujoulutarjoiluista ja antaa ymmärtää itse koonneensa juustotarjottimet ym. Tosiasiassa vietti koko päivän kaupungilla kampaajalla ja hotelli aamiaisella ja ostoksilla ja sillä välin ammattilaiset hoitivat kodin siivouksen ja tarjoilujen kokoonpanon. Ja sieppi ottaa kaiken kunnian itselleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323017Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121263Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411218- 721126
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3001121Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211015Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8883