Eli sellainen humoristinen huone missä voi kertoilla juttuja huumori mielessä eikä näin ollen tulisi noita paheksuvia kommentteja mitä nyt vanhimmat huoneessa saa tosikkojen ollessa siellä.
Huumorihuone aikuisille
Anonyymi
2
102
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös nämä kaikki foorumit ole huumorihuoneita. Ei kai kukaan täysjärkinen näitä vakavasti ota.
- Anonyymi
"Suomi24 kertoo tällä palstalla uudistuksista, käyttökatkoista sekä muista tiedotettavista asioista." Eikös tuossa ollut huumoria jo kylliksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 584628
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1584229- 673862
- 1253820
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473658Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793478- 983031
- 542885
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152430