Täällä onnäemmä hyvin asetettu sallittujen keskustelujen painopisteet.
Kun asiallinen poliittinen keskustelu uudesta pääministeristä ja uusista vaaleista poistetaan ja samaan aikaan nissan hullut saa vehua joka ketjussa miten haluavat, niin enemmän kuin keskustelijoista, se kertoo palstan ylläpitäjistä.
Kun asiallinen poliittinen keskustelu uudesta pääministeristä ja uusista vaaleista poistetaan ja samaan aikaan nissan hullut saa vehua joka ketjussa miten haluavat, niin enemmän kuin keskustelijoista, se kertoo palstan ylläpitäjistä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
En ymmärrä tuommosia moitteita. Kun jos Nissanilla ajelee pitkin pylpyröitä vakionopeuspuristin päällä, niin se on tärkiää asiaa ja siitä pitää puhua. Ja myös kakilla käynti Kimmelin 8:n lapsen yksinhuoltajatytsyn kanssa on kansa mainihtemisen arvonen asia ja ihan yhtä tärkiä kun ne pääministerit. Vaikka ne ministerit ei ajakaan Nissanilla. Van ne suattas viihtyy Bogolian näkötornilla kun siellä on perhonen.
eipä jouva pää kanistereita miettimään. lähtikö siltä akka kun ero tuli? on ollu kirettä kun on pitäny ylpyröissä ohitella ja rinnakkain ajella. sitä paitsi ylpyröissä kakat hiastaa rinnakkain ajamista. ei oo kiva kun männöö nissanin pyörät kakkaan. 9 lapsen yskin huolehtijaki sano jotta haisoo nissani pahale. pakko oli käyvä pyörät pesemässä. se teköö jon teerellä mehtä koneita se tysty. löysin sen kimmeli paarista kun olin ohittelemassa nissanilla kimmelin liikenneylpyrässä. onneks oli sumutus valot päällä. vakonpeustypistintäkin tulee aika usein käytettyä nissanissa. siitä on yötyä kun ajellaan yskin huolehtijan kansa potuliaan kahtomaan puhuvaa harakkoo. myyvat potuliassa kiviä. mistähän ne sen näkemis tornin rakentaat kun myyvät pois kaikki kivesä. muistutan vielä jotta kun ohittelette ylpyröissä pitäkää sumutus valot ja vakonopeussuristin päällä nissanissa