Hetken pistäydyin täällä. Hupaisaa sillä olin tunnistavani sinut : )
Saattoihan tämä kirjoittaja olla Sinä ja kirjoittaa jollekin.
Suurempaan todennäköisyyteen kuitenkin uskon, että me emme täällä törmänneet. Tällä kertaa emme myöskään olleet toistemme virtuaali- vierihoidossa, kuten silloin, vuosikymmenen takaa.
Uskon kyllä enemmän siihen, että tulevaisuudessa istahdamme vieretysten vielä samalle sohvalle ulkona netistä ja otat minut kainaloosi. Että näin : )
S-miehelle
Sinulle; S-miehelle
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka on S-mies. Ei mitään käsitystä siitä.
- Anonyymi
Luulen että tuskin on aloittajallakaan.Kummasti sama tyyli kuin"naiselle"viestejä tehtailevalla sekä eri alkukirjaimina kirjoittavalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulen että tuskin on aloittajallakaan.Kummasti sama tyyli kuin"naiselle"viestejä tehtailevalla sekä eri alkukirjaimina kirjoittavalla.
Onhan täällä sillon tällöin jokunen S-alkuinen miehen nimi vilahdellut
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulen että tuskin on aloittajallakaan.Kummasti sama tyyli kuin"naiselle"viestejä tehtailevalla sekä eri alkukirjaimina kirjoittavalla.
Niinpä, melkoisen silmiinpistävää, miten onkin niin sama tyyli sitten... tehtailijoilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107582
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1065286Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163526Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293517Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352564Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?621364