Henkilökunta valittu ulkonäön perusteella, töykeää ja osaamatonta, suorastaan vittumaista. Joissakin asioissa valikoima aivan surkea.
Mainostavat satokausiatuotteitaan... vihannestiskin laatu on SURKEA! Ei ole yksi tai kaksi kertaa kun banaanit valmiiksi mustia, tai sitten täysin raakoja, ja tomaatit usein aivan laaduttomia.
Kyllä huomaa, mistä se halpuus tulee.
Kuopion Prisma täysin per...stä
13
877
Vastaukset
- Anonyymi
Ainakin naispuolista henkilökuntaa rekrytoidessa on ulkonäköseikat ja painoindeksi syytä ottaa huomioon
- Anonyymi
Ihan yleinen käytäntö palvelualoilla, etenkin töissä joissa ei vaadita mitään varsinaista erityisosaamista. Työpaikan hakijat pannaan paremmuusjärjestykseen ulkonäön perusteella ja avoimet työpaikat täytetään järjestyksessä jonon kärjestä alkaen.
- Anonyymi
Kyllä sitä mielellään käy kaupassa, missä on kauniita naisia töissä, vaikka hintataso olisi vähän korkeampikin. Kaupassa käynti on myös sosiaalinen tapahtuma ja pieni flirtti nättien myyjien kanssa piristää päivää. Ei haittaa, vaikka vähän tummempi banaani sattuu matkaan tai huono tomaatti.
- Anonyymi
Keskon kannattaisi ennemmin panostaa omiin palveluihin, kuin haukkua toisten.
- Anonyymi
Prismaan menen katselemaan naisia, tuotteet ostan lidlistä.
K-kauppaan ei kannata mennä kummankaan takia.- Anonyymi
Tämä on hyvä pointti.
- Anonyymi
Tunnusta vaan, että olet alkoholisoitunut työtön perussuomalainen joka käy ostamassa niitä -60% tuotteita Prismasta.
- Anonyymi
En, vaan olen alkoholisoitunut pirun nuuka kokoomuslainen joka ei jätä köyhille känttyäkään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En, vaan olen alkoholisoitunut pirun nuuka kokoomuslainen joka ei jätä köyhille känttyäkään.
Noitakin alhaisempi on vasemmistolainen, joka esittää auttavansa, kun samaan aikaan kädet on syvällä autettavan taskussa.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016293
- 2183526
Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!183385Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j663328Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi162545Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242524Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.282373Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po312289- 2742161
Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441766