Jonne seurustelee ja asuu yhdessä erään typyn kanssa..tämä tiedoksi niille jotka eivät tienneet..
Jonne avoliitossa..
14
4087
Vastaukset
- negativegirl^^
Aivan sama. Ei se tee musiikista yhtään huonompaa.
- ngt_tyttönen
kyl mä sen tiesinki et jonne seurustelee... mä en vaa ymmärrä miks se ei voi myöntää sitä! vähä tyhmää et se valehtelee et se ei seurustele! mut niihä ne kaikki muutki sanoo mut... jokainen tehköö mitä tykkää..
- kassu..
voi juma... miettikäähän ny..
kuinkahan monta HOMOa asuu naispuolisen kans????
vittu tuhansia.. idiootit.. kasvakaa ja lopetttakaa tollaset teini fanitukset johonki paska "tuotteeseen"... negative ja anza peräruisku.. molemmat samaa paskaa.. - Ulkopuolinen-75
kassu.. kirjoitti:
voi juma... miettikäähän ny..
kuinkahan monta HOMOa asuu naispuolisen kans????
vittu tuhansia.. idiootit.. kasvakaa ja lopetttakaa tollaset teini fanitukset johonki paska "tuotteeseen"... negative ja anza peräruisku.. molemmat samaa paskaa..Mitä sitten vaikka se oliskin homo? En ymmärrä tota vouhkaamista, kasvakaa vähän.
- Lauantai-illan huuma
kassu.. kirjoitti:
voi juma... miettikäähän ny..
kuinkahan monta HOMOa asuu naispuolisen kans????
vittu tuhansia.. idiootit.. kasvakaa ja lopetttakaa tollaset teini fanitukset johonki paska "tuotteeseen"... negative ja anza peräruisku.. molemmat samaa paskaa..Joo, 80-luvulla kaikki oli varmoja, että Mike Monroe on homo. Sittemin mies on mennyt kahdesti naimisiin ihan oikean naisen kanssa. Elviskin jo aikoinaan käytti luomiväriä 50-luvulla. Valta-osa homoista ei itseasiassa ole ollenkaan naisen näköisiä, esim. Judas Priestin Rob Halford, Freddie Mercury, George Michael jne.
- khfhfh
IHAN NIINKU VITTU EN OIS TIENNY!!!!!!!!!!!!!! x(
- juuuliaa
ja mitähän väliä sillä on? seurustelee tai ei,silti hyvä laulaja
- Eeva_Leena_04
no toi kyllä tiedetään kun seiskassa oli juttu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I - angell_88
ei voi olla totta..seurusteleex jonne jonkun kans.. se olis kyl kiva tietää kenen kans....
Luulen että Joone haluaisi pitää yksityiselämänsä erillään,vielä kun voi.
Mutta tuommostahan se julkkiksen elämä on,Himo fanit haluaa tietää kaiken ja kyttää joka liikettä....- HunnyBunny90
petolintu kirjoitti:
Luulen että Joone haluaisi pitää yksityiselämänsä erillään,vielä kun voi.
Mutta tuommostahan se julkkiksen elämä on,Himo fanit haluaa tietää kaiken ja kyttää joka liikettä....tietysti halutaan!! x)
nii ja mitä väliä, vaikka se seukkaakin jonkun kaa! Se on sen oma elämä, se itse sen PILAA jonkun hempukan kanssa, jos kert niin haluu. ;) - miss26
petolintu kirjoitti:
Luulen että Joone haluaisi pitää yksityiselämänsä erillään,vielä kun voi.
Mutta tuommostahan se julkkiksen elämä on,Himo fanit haluaa tietää kaiken ja kyttää joka liikettä....miks Jonne ei sais seurustella? itse asiassa ois ihme jos noin ihanalla miehellä ei olis tyttöystävää..
- joku joka on jonnen puolella
HunnyBunny90 kirjoitti:
tietysti halutaan!! x)
nii ja mitä väliä, vaikka se seukkaakin jonkun kaa! Se on sen oma elämä, se itse sen PILAA jonkun hempukan kanssa, jos kert niin haluu. ;)kyllä mä kuule luulen että tavallista elämää on se et asuu tyttöystävän kanssa ja on onnellinen ku se et fanit on kimpussa kun aamupostin käy hakeen kello 4 yöllä. sitä paitsi ei sulla ois ollut mahiksii siihen.
- vfgfrgrfbrbhfgfv
miss26 kirjoitti:
miks Jonne ei sais seurustella? itse asiassa ois ihme jos noin ihanalla miehellä ei olis tyttöystävää..
voi sitä onnellista!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1438395Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1067576Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255799Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035688Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1214862Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472710Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632529Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e91537Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71494Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2281435