Tämä ei kyllä ole faninovelli, mutta silti. En voi muuhunkaan kirjoittaa. Vai voinko? Novelli ei tosi!
Alkaa:
_____
Olen erilainen ihminen. Olen erilainen tyttö. Erilainen... Sinua ehkä kiinnostaa, miksi olen erilainen. Olen erilainen sen takia, etten pidä vastakkaisesta sukupuolesta, vaan samasta sukupuolesta. En pidä pojista, pidän tytöistä. Olen erilainen. Minun kuuluisi pitää pojista, mutta minä en vain pidä.
Kaikki ne halveksuvat katseet ja paheksuvat ilmeet. Minä en kestä niitä.
En voi kiinnostukselleni mitään! Minut on vain luotu rakastamaan tyttöjä, samaa sukupuolta.
Tarinani alkoi noin puoli vuotta sitten...
Erilainen
Kristallikeiju
1
292
Vastaukset
- Jatta
Jatkat sää tätä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33411185IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3507737Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut842343Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862107Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1391954Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61581- 1101241
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521044Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26878MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772