Haapajärvinen murtovaras, varoa pitää? Ryöstellyt pitkin maakuntaa mummoilta.
Murtovarkaat?
10
890
Vastaukset
- Anonyymi
Onkohan se taas tirkisteliä Timppa ?.
- Anonyymi
Eikös Timppa varastele vain pikkareita ja jakelee kahvipaketteja. Tämä tuomittu varas taitaa varastella arvokkaampaa kamaa, kuka lienee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös Timppa varastele vain pikkareita ja jakelee kahvipaketteja. Tämä tuomittu varas taitaa varastella arvokkaampaa kamaa, kuka lienee.
Taitaa olla näitä ravikansan edustajia...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa olla näitä ravikansan edustajia...
Onko sama joka tuomittu rahanpesusta?
- Anonyymi
Oletko koskaan tavannut rehellistä mannea ?
- Anonyymi
Kyllä kai niitäkin on. Jotkuthan valittaa, että.99 % pilaa sen 1 % maineen. Joten älkää yleistäkö.
- Anonyymi
oisko haapajärven kovan elämäm koulun edustajat olleet asialla.
- Anonyymi
Meitä on moneen eri junaan lähtijöiksi, mutta sen tiedän omin silmin nähneenä että Pyhäjärvisten taholta tehdään joukkovainoamista Haapajärvellä. Rikollista ja sairasta toimintaa tällainenkin touhu on.
- Anonyymi
Mielenkiintoista. Kerro lisää.
- Anonyymi
Kumma sattuma pidemmältä ajalta kun ei koskaan juoru "vävyntekele" ole sattunut samanaikaisesti olemaan liikenteessä. Kyllä se pitää olla kauhea viha ja katkeruus toista kohtaan joka näin laajamittaista vainoamista alkaa pyörittämään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996174
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993072Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302892Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262135Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?881053Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784