Siepillä tuplaleukaa?

14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Onhan se ollut Onnenpyörässä nähtävissä jo vuosia.

Äänestä

Sara taitaa olla Palsanmäen tyttö.

Äänestä

Näkyy kaikissa kuvissa joita Sieppi itse ei ole päässyt käsittelemään.

Äänestä

Sieppi on leukava.

Äänestä

Ihan normimeininkiä suomi-naisella. Ikää tulee, läskiä kerääntyyn, kiinteys löystyy ja alkaa valumaan nilkkoja kohti. Myös alkoholin runsas nauttiminen pöhöttää.

Äänestä

Mutta katsokaa hänen omia kuvia instassa..on sitten niin hoikka tyttö ei ole 2 leukaa ..
Kuinka kehtaa vaikka koko Suomi on nähnyt kuvat sevenin sivulla niin muija itse julkaisee 20 kg hoikempia kuvia mitä todellisuudessa on.

Äänestä
  • Samaan syyllistyy moni muukin julkkiksen tapainen mm. Oskarin vaimo...

    Äänestä

  • Sitähän se Sara tekee. Feikkaa minkä kerkeää. Julkaisee näitä #no filter# no makeup# kuvia somessa. Ja sokeakin näkee että on luomusta kaukana. Kyllä tekorusketus, ripsipidennykset, pigmentoidut kulmat ym. kuuluu meikkauksen (ehostuksen!) piiriin.

    Äänestä

Melkoinen makkara leuan alla. Tämä vain osoittaa että ihminen se on sieppikin, vanhenee siinä missä minäkin.

Äänestä

Mitä te hölisette, musta toi siepon kaksoisleuka on ihan söpö! Eikä se sitä paitsi näy juurikaan muulloin kuin hänen puhuessaan tai joistakin harvoista kuvakulmista.

Äänestä

Katsoin kuvia. Jopas on Sieppi turvonnut. Tuplasti leveämpi kun muut lyylit ja tuntuu kun keho turpoaisi ulos vaatteista.

Äänestä

Kynttilöiden polttaminen vastaa passiivista tupakointia.

Sisäilma-asiantuntijan mukaan huoneilma huonontuu merkittävästi, kun kynttilöitä poltetaan sisällä. Mitä useampi kynttilä palaa, sitä huonommaksi sisäilma muuttuu.

Äänestä

Vähän väliä yritetään hehkuttaa tuota Siepin "hienoa" kotia jossain lehdessä. Tippaakaan en kadehdi, mutta en näe mitään kodikasta noissa kuvissa! Kaikenlaista tilpehööriä joka paikka, ruokapöytää myöten, täynnä. Hyvin levottoman ja halvan näköistä. Uunit ovat ainoat kaunistukset, mutta nekin on peitetty jollain lapsellisilla härpäkkeillä.

Äänestä
  • Lisäksi jos googlaat bypias in huomaat että kaikki on suoraan kopioitu sieltä Jopa tämä ns. Siepin isänn tekemä pöytä! Astiat kynttiläasetelmat oksat maljakossa tyynyt karvapeitot kori ruukut kaikki suoraan liikkeen mainos kuvista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.seiska.fi/Uutiset/Linnan-jatkojen-tavoitelluimmat-naiset-Paparazzi-bongasi-Sara-Siepin-ja-Anne-Kukkohovin?utm_source=suomi24.fi&utm_medium=recommendation_widget

Onko siepillä alkanut rasva kertymään väärään paikkaan? Tuplaleukaa pukkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu