Pysyn poissa 😭Kiitos kuitenkin.
Ymmärrän kyllä
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
muuta pois lappeesen
Pitääpä muuttaa .
teit mut katkerakas en pysty deitaalee sun takiis ku pilasit mu itestunne
Särkyneitä sydämiä kaikkialla. Kuule deittaile vain ei minun takia kannata tuntea pahaa mieltä. Koska emmehän edes tiedä toisiamme. Mutta ihan vaan neuvo elämme kerran ja ei kenenkään takia kannata itseään menettää.
Mul oli tälläsii ongelmii enne ku tpasin sen
nyt on nuorempie ka sen takii
pahens munongelmii
vittuku ois pitäny tappaa ittesä jo voun 2016 sillo life over
noh eikai ikin oo liaa myöhäst tehä itsmut nyt o huono hetki
ku o pienii lapsii mitä hoitaa ku niitte vanhemmat
käy ylitöissä :(
Voi sua. Ensin pitää opetella rakastamaan itseään ennen kuin voi rakastaa muita. Ei voi odottaa että toinen rakastaa ehjäksi. Ja jos joku musertaa itsetuntoasi ei se ole rakkautta se jotain vallankäyttöä ei rakkaus halua toiselle pahaa.
Hommat ne pyörii joskus ilman omaa panostakin, mitähän naispuolisille pillille ja pullalle kuuluu, ei kai tässä muurahaiskarhuja sen ihmeemmin sohita, kai sitä ollaan samaa avaraa luontoa, että eipä siinä läksyt on tehty ja nenä pyyhitty