eikö niin, kun vihdoin ymmärsitte että kaikki olikin jo kerrottu. Jos henkilö on ollut "pakotettu" välttelemään liikkumista ja esim. tarpeellisia erilaisia terveystarkastuksia, on aivan selvää että organisoitua tiedonjakoa on ollut liikaa. Sen pitää loppua, koska psyyke reagoi kaikkeen jos sitä vähänkään, eikä se tee fyysisellekään terveydelle hyvää. Oireet ovat pahentuneet. Missä hän ikinä kulkeekaan ethän "sinä" kerro enää mitään, ei mitään näkyvääkään. Nyt ollaaan värittömässä ilmapiirissä, kunnes asiat joskus selviävät, mutta hiljaisuutta siihen tarvitaan!
Hiljaisuus alkaa
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oletko sairaalassa hoidossa?
mä ainakin olin eilen psykiatrin vuosittaisessa haastattelussa ja päätettiin jatkaa toistaiseksi nykyistä linjaa, sekä yritän kovasti varata aikaa laboratio tutkimuksiin kun kolestelori koholla.
Olen myöskin tehnyt DNA tutkimuksen mutta lähinnä huvikseen.
Mitä sinä pelkäätkään niin sitä ei ole.
Turhaan pelkäät mitään.
No pakolliset terveystarkastukset ei kylläkään vastaa organisoitua tiedonjakoa, ellei siinä terveydessä ole jotain hämmästyttävän poikkeuksellista, kuten hampaasta löytynyt lähetin tai vastaavaa