Maksu seksistä

Anonyymi

Kuinka moni mies maksaa nykyään seksistä naisen kaa? Ja mikä hinta?
Haluaisin vasn tietää........

15

921

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä. Hinta: Mitä näit nyt on... elätin koko perheen (muija 3 lasta itseni lisäksi), maksan asuntolainaa...

      • Anonyymi

        Sama täällä, joitain satojatuhansia on menny tähän mennessä.


    • En ole koskaan maksanut rahallisesti. Joskus nuorempana tarjos vaikka juotavat niin ties että saa pesää.
      Nykyään maksaisin jos saisi jotain sellaista mitä ei niin vaan osu kohdalle. Joku tummaihoinen kaunotar , joku kiinteä roppainen isotissinen ja/tai perseinen nainen. Joku nuorempi nainen (ei sakkolihaa)
      vanhemmasta tavarasta en maksais. Pitäis saada ihan ilmasiksi. Tässä pitäisi toimia niin että annan toiselle nautinnon ja itse nautin myös. Kummatkin olisi tyytyväisiä. Kuka yleensä vanhempaa tavaraa myy kun nuorempaakin on saatavana rahalla?!

    • Olen ollut useamman kerran vaihdantatalouden tunnusmerkit täyttävässä suhteessa aivan tavallisiin Suomalaisiin naisiin. Suhteet ovat olleet eksklusiivisia ja pitkäaikaisia. Ono ollut muun muassa fysioterapeutti ja lastentarhan opettaja. Yhdistävä tekijä on ollut yksinhuoltajuus ja pienituloisuus. Järkevän miehen kanssa tehty vaihtokauppa takaa säännöllisen hyvän seksin ja tuo vähän lisää arkeen. Maksu jossain 50-100 välillä kerta. Jos jotain naista kiinnostaa niin sivuston sähköpostiin saa kirjoitella. Siinä on 2 alaviivaa.

      • Kiinnostaa...... Hieronta ja pano kerran viikkoon..... 50-90€kerta maksu mulla


      • HalukasN86 kirjoitti:

        Kiinnostaa...... Hieronta ja pano kerran viikkoon..... 50-90€kerta maksu mulla

        Laita postia...


      • herra__hki kirjoitti:

        Laita postia...

        Laitoin mailia hotmail.con mailista.


    • Anonyymi

      Totuushan on kuitenkin se, että jokainen yhdyntä maksaa, mikään ei ole ilmaista. Vaikka moni ei sitä tunnusta, niin budjetista sen näkee hyvin selvästi mihin rahat menee.

    • En koskaan ole maksanut, eikä asia edes ole kiinnostanut. Huorakaduilla on tullut käytyä Amsterdamissa monesti siis vuosittain useamman kerran, mutta ei koskaan asiakkaana. Ihan hieno katsoa, mutta ajatus mennä paineen ei vaan herätä mitään intoa.

      Tarvittavan seksin on aina saanut ihan vaan yhteisestä kemiasta, joskin on kyllä pitänyt välillä olla puutteessakin.

      Varmaan joku tuollainen YYA sopimus jonkun luotettavan YH äidin kanssa taloudellisella intressillä voisi olla sellainen mikä menisi läpi, mutta ei sinnekään tarvetta.

      • Jep, jos joku luotettava YH tarvitsee sopimusta niin viestiä tulemaan ja katsotaan.


      • Anonyymi
        herra__hki kirjoitti:

        Jep, jos joku luotettava YH tarvitsee sopimusta niin viestiä tulemaan ja katsotaan.

        Onko pakko olla yh, jos vaan kaipais yhtä tai kahta ”vakioasiakasta” .? Lisäseksi ja varsinkin lisätienestit kelpais


      • Anonyymi kirjoitti:

        Onko pakko olla yh, jos vaan kaipais yhtä tai kahta ”vakioasiakasta” .? Lisäseksi ja varsinkin lisätienestit kelpais

        Varmaankin oli vaan kaivettu "esimerkinomaisesti' tuo YH siihen. Itsekin siihen viittasin.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Onko pakko olla yh, jos vaan kaipais yhtä tai kahta ”vakioasiakasta” .? Lisäseksi ja varsinkin lisätienestit kelpais

        Itse etsin naista jolla on sen verran työelämää, että bordellin pyöritys ei ole pääelinkeino. Laita postia, siinä on 2 alaviivaa.


    • Anonyymi

      Missäpäin maata halukas N on....

    • Anonyymi

      "Kuinka moni mies maksaa nykyään seksistä naisen kaa? "

      Tuohon tuskin kukaan tietää vastausta.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      69
      5229
    2. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      264
      4323
    3. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      101
      3950
    4. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      182
      2332
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      33
      1643
    6. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      65
      1401
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      17
      1089
    8. Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!

      Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk
      Tv-sarjat
      6
      1019
    9. Ajattelen sinua

      Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii
      Ikävä
      38
      963
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      94
      899
    Aihe