Eikös voitais tehdä tuosta

13. päivä pe epäonnen päivästä meidän kahden onnen päivä, varsinkin nyt 13.12. :) :)
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

houkutteleva ajatus. Mutta mä oon nukkunut huonosti ja on pussit silmien alla, mustatkin, jotenkin turvottaakin.. en halua että näkee mut nyt :)

Äänestä

Kannatetaan 🙂

Äänestä

OK...Mikäs siinä, sopiihan se.

Äänestä

Tehdään vaan miten

Äänestä
  • Samaa mietin, miten te sen teette🤔? Kiinnostavaa.
    Ehkä työpaikka romanssinne alkaa kukoistamaan...?

    Äänestä

Idea hyvä mutta tuhoon tuomittu koska pe 13 on EPÄONNEN päivä :(

Äänestä

Toivottavasti otat huomioon että se on työpäivä ja vuorotyössä olevat voi olla illalla tai yölläkin töissä. Ei kannata suuttua jos ehdotat tapaamista ja se päivä ei käykään minuutin varoitusajalla taikka viestiin ei vastata ehkä moniin tunteihin kun ollaan töissä

Äänestä

Sehän on LUCIAN päivä! Valoa!

Äänestä
  • Niin on :) Ja hän on mun VALO <3

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin on :) Ja hän on mun VALO <3

    Villekö

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Villekö

    No ei sentään :D Hän on nainen, mutta hänkin kyllä laulaa :)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No ei sentään :D Hän on nainen, mutta hänkin kyllä laulaa :)

    Tykkään kyll laulaa suihkussa.

    Äänestä

13 päivähän on minun onnenpäiväni ;))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

13. päivä pe epäonnen päivästä meidän kahden onnen päivä, varsinkin nyt 13.12. :) :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu