Kun ovat terroristien rivissä.
Onko ne isis-rouvat nyt sitte terroristeja?
10
52
Vastaukset
- Anonyymi
Aloitustehtailija jälleen vauhdissa.
- Anonyymi
Eivät tietenkään ole. Siinä uskonnossa ja kulttuurissa naiset ovat alistettuina neljän seinän sisällä hoitamassa jälkikasvua ja palvelemassa miestensä tarpeita vailla mitään yhteiskunnallisia oikeuksia.
- Anonyymi
Noo mitäs vaaraa heistä sitten Suomessa, jos lapsineen tulevat ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noo mitäs vaaraa heistä sitten Suomessa, jos lapsineen tulevat ?
Terroristi on aina terroristi, aatteensa vanki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Terroristi on aina terroristi, aatteensa vanki.
Onko noi naiset terroristia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko noi naiset terroristia.
Sen vuoksi he sinne lähtivätkin, on ne terroristeja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sen vuoksi he sinne lähtivätkin, on ne terroristeja.
Ei sunkaa
Terroristei tänne! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko noi naiset terroristia.
Avunanto tavalla tai toisella, jopa jalkoja levittämällä ja synnyttämällä voi tuoda syytteen terrorismi ideologinaan ja raakuuksiin osallistumisesta.
- Anonyymi
Kysy weinsteinilta tai englantilaiselta prinssiltä.
Uusimman tiedon mukaan naiset eivät halua suomeen. Toivovat isisin uudelleen virkoamista.
Täällä on kova riita siitä huolitaanko heidät. Luulisi nolottavan jos lopputulos olisi se että kukaan ei lähtisi kaiken vaivannäön jälkeen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71924
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708