Olet minun ainoani, jota todella rakastan. Kukaan toinen ei ole saanut tunteita vellomaan niin valtoimenaan kuin sinä maailman kaunein. Ehkä tiedätkin ja aavistat, mitä minulle olet. Ainakin vähän, koska kokonaan et sitä ymmärrä.
Sinulle tärkein
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ja miten olet osoittanut tunteesi?
- Anonyymi
Tää on hyvä kysymys
- Anonyymi
En aavista vaan tiedän. Olen kohtaamasi ihminen, ihan kuin kuka tahansa muukin ihminen. En enempi enkä vähempi.
- Anonyymi
Tiedätkö milloin näemme seuraavan kerran?
- Anonyymi
Aliarvioitko hänen ymmärtämyksensä tason jo heti, ennen kuin te olette edes te, tai ennen kuin edes tiedät mitä hän sinua kohtaan tuntee?! Ei hyvältä näytä sun puolelta tuo homma.
- Anonyymi
Kyllä, minä kaikista kavereista/läheisistä/tutuista välitän, mutta en ole homo, joten you know, ei vaa pysty tekemään mitään sellaista kanssasi.
- Anonyymi
Rakkain. Aavistan jotain, loput haaveilen.
- Anonyymi
Milloin tutustuitte?
- Anonyymi
Miksi et ota häneen yhteyttä ja kerro tuota hänelle kasvotusten? Eikö rohkeus riitä vai etkö ole tosissasi hänen suhteen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1097197
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h965225Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333392Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961491Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346- 481114