Vasemmistohallitus opettaa kokoomusta miten verovaroja pitää käyttää, kansan eduksi.
Vasemmistohallitus opettaa kokoomusta
Anonyymi
2
104
Vastaukset
Olisit nyt voinut hieman kertoa perusteita tuolle väittämällesi vai oliko se vahingossa päässyt aivotuhnu?
Minusta kuin näyttää ettei väitteellesi ole perää, hallitushan ei käytä verovaroja vaan on jo siirtynyt velkarahoituksen puolelle!
Mitä siihen sanot? Äläkä edes yritä tyyliä, niin ne muutkin ovat tehneet koska uusi hallitus lupasi ettei menoja lisätä yli uusien työpaikkojen tuoton!- Anonyymi
Vasemmisto Hallitus näyttää miten syrjäsudun asukkaita kuritetaan esim, polttoaine verotusta nostamalla! Jos Hallitus uhkaukset toteuttaa,Hallituksen elinkaari jää lyhyeksi!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1922010
- 1291104
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä33700ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522