Penis syöpä!?!?!?!?

Anonyymi

Hei olen 15v poika ja terskassa on ollu peini punainen piste jo useamman kuukauttaa eikä ole suurentunut tai pienentynyt eikä kutise tai satu jne mutta nyt on tullu toiseen kohtaan punoitusta terkaan ja esinahkaan ja pinta näyttää epätasaiselta vieläkään ei oireita ole mutta mikä se punainen piste on ja mitä tämä punoitus mahtaa olla ja kannattaako pelätä (punainen piste on 1 millin ehkä 2 halkaisijalta ja tuo punoitus ehkä cm x cm alueella)

3

1026

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei saakeli, mistä näitä sikiää.

    • Anonyymi

      Ja tiedän että penis syöpä on vanhojen miesten sairaus mutta on se varmaan mahdollinen 15 v ja ei ole tiukka esi nahka (oli jossain vaiheessa muutaman vuoden ennen murros ikää)

    • Anonyymi

      Penissyöpä on vanhojen miesten sairaus, ja sen yleisimmät aiheuttajat ovat papilloomavirus sekä HIV, Lisäksi se on erittäin harvinainen.
      Voit siis unohtaa syöpäepäilysi, voin taata!
      Käy näyttämässä vaivaasi lääkärillä että saat rauhan, ja tarvittaessa hoidon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      307
      1099
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      67
      925
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      77
      908
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      785
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      721
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      705
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      617
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      617
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      51
      569
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      541
    Aihe