Onkohan totta ,että .....?

Yli 90 %. maailman ihmisistä
on tavalla tai toisella tekemisissä sian kanssa.
Se on siis niin yleinen!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei.+En+usko,+että+yli+90%+miehistä+on+sikoja.

Äänestä

Siis sika on niin yleinen ,että se levittäytynyt
ihan ympäri maailmaa ?

Äänestä

Sikarutto on olemassa.Se tappaa siat.En tiedä Imatran osuutta asiaan mutta muualla on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yli 90 %. maailman ihmisistä
on tavalla tai toisella tekemisissä sian kanssa.
Se on siis niin yleinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu