Niin että naiset leikkii keskenään ensin ja sitten olis oman miehensä kanssa. Tai samalla naiset vois leikkiä kun oma mies painaa omaa naistaan
Tuolla reffin puolellla löytyy samalla nimimerkillä profiili. Etsinnässä tälläistä.
Pari ja pari (naiset bi ja leikkis keskenään)
16
950
Vastaukset
Kiinnostaa ja mekin haaveilemme tätä😍
- Anonyymi
Juu ja samalla aikaa miehet leikkii kans keskenään.
- Anonyymi
Fkovapano kirjoitti:
Miks puhutte paskaa
Kenen muun paskan näet täällä kuin omasi?
Meillä ois eka kerta. Vaimo on kiinnostunut olemaan toisen naisen kanssa. Ite en oo ollu miehen kans ennen. Mitä ehdotat. Kiinnostaa kyllä kovasti.
- Anonyymi
Kiinnostaisi pari jonka kanssa voisi olla kaikki kaikkien kanssa.
- Anonyymi
Avipa03 kirjoitti:
Kiinnostaisiko meidän seura
Entä teitä kiinnostaisiko 5-kymppinen pariskunta aloittajan konseptilla: tytöillä kimppakivaa ja miehet hoitelee vain omia naisiaan ja katselee.
Anonyymi kirjoitti:
Entä teitä kiinnostaisiko 5-kymppinen pariskunta aloittajan konseptilla: tytöillä kimppakivaa ja miehet hoitelee vain omia naisiaan ja katselee.
Laita ys viesti
[email protected]Anonyymi kirjoitti:
Entä teitä kiinnostaisiko 5-kymppinen pariskunta aloittajan konseptilla: tytöillä kimppakivaa ja miehet hoitelee vain omia naisiaan ja katselee.
Hei
etsitään myös paria jonka kanssa olisi niin että naiset saa leikkiä keskenään.
Myös treffisivulla profiiliä. Olemme Pirkanmaalta.
Jos haluatte tutustua niin saa laittaa viestiä
[email protected]
- Anonyymi
Mistäpäin te olette?
- Anonyymi
50-kymppiset olemme E-Savosta, hotellireissu eteläpään tai pohjoisempaan onnistuisi myös.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47427