Tehoputki samuraihin

Tietäiskö kukaan hyvää tehoputkea samuraihin (70cc)??
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tämä "tehoputki" ei tollasessa nelarissa tuo mitään muuta kuin ääntä.. kakstahtisessa olis eriasia mutta osta nelariin paska kiinanputki tai kallis laatuputki niin ei tehoa lisää tule noin pienikuutioiseen pyörään.

Äänestä

Aloittajan tapauksessa suosittelen ostamaan vaikka jonkun 250cc vastaavan crossin niin saa lisää voimaa ja vähän muitakin ominaisuuksia.

Ei tuollaista pikku-nelaria ole mitään järkeä viritellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tietäiskö kukaan hyvää tehoputkea samuraihin (70cc)??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu