Mikset tahtoisi olla kanssani?
Rakastan sua.
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Nyt ei ehdi rakastaa!
Miksi luulet, etten tahtoisi?
Olet pilaantunut.
😂😂😂😂😂 ei helevetti teijä puhheita.
Naurattaako oikeasti joku palstapsyykkaaja noin paljon? Onko oma elämä kenties vähän köyhää
Naurattaa. Oli kyllä niin suon syövereistä temmattu tuo "pilaantunut" kommentti, absurdi. Ei ihminen pilaannu muutoin kuin lihan mädäntyessä. Hullun hassua kommentoid jonkun ihmisen olevan pilaantunut.
No mitäpä sitä yhtä trollia teitittelemään, ellet halua kommentoida hänen aloitustaan samalla. Eikö tuo taktiikka ole jo aika päivänselvää pilaantunutta pässinlihaa. Kirjoita aloitus ja oksenna sydämmes kyllyydestä se täyteen kaikennäköstä "informaatiota"
Tahdon olla, jos olet hän jota kaipaan.
Liian pienet tissit
ei rakastaminen ole tissien koosta riippuvainen .
On se jos miehiltä kysytään.
Nyt täytyy sitten vielä rintojen pienennys leikkaus teettää että tästä pääsee.. 🤔
Sinulla isot tissit?
Niistähän sinä et tiedä yhtään mitään.
Tahtoisin mä yhen miehen kanssa olla. Palstalla en kyl enää tahdo rakastaa.
Miehen rakkaus ei ole elämäni tärkein päämäärä!
Ei tietenkään ole. Palstalle kirjoittelu on sun elämässä tärkeintä.
Ei hän ainakaan ole rakastamisestaan mitään sanonut tai edes vihjannut, mutta jos niin tekisi niin voin sanoa että olisin todella iloinen ja sanoisin että tunnen samoin häntä kohtaan ja voitaisiin alkaa styylaamaan ihan kunnolla. Mutta aloittaja on varmaankin trolli.