Siinäpähän näette

Nyt se todistettu että sudet ovat viisaampia kuin ihmiset Kainuussa,älysivät estää tuulipuiston rakentamisen Kajaaniin!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varmaan olisi susia ottanut pattiin jos olisi tuulimyllyjen seassa joutuneet asumaan?

Äänestä

Siksi susia vihataan,kainuulaiset tuntevat alemmuuskompleksia näitä viisaita eläimiä kohtaan,sama syy miksi maahanmuuttajia vihataan täällä perukoilla!

Äänestä

HUOMIO!!!KAJAANILAISIA ovat sudet viisaampi.

Äänestä

Kuollut susi on viisain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt se todistettu että sudet ovat viisaampia kuin ihmiset Kainuussa,älysivät estää tuulipuiston rakentamisen Kajaaniin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu