Kuulostaako tutulta, muistuuko muille poikien iseille mieleen oma nuoruus?

Anonyymi

Poikani on yläasteella kahdeksannella luokalla ja mikään ei omasta 25 vuoden takaisesta muuttunut muuta kuin että ope ei mun vanhemmille soittanut seur. lähestulkoon samankaltaisesta hieman seksiin liittyvästä asiasta.

Biologian tunnilla jokaisen oli luettava muutama rivi ihmisen lisääntymisestä ja ujona oppilaana poikani nolostui luokan edessä kun heidän oli luettava siellä siksi kun jotkut keksi hihitellä toisilleen. Kaikenkukkuraksi poikani näki nyt "kovis" tytön ym. oppilaat ketkä olivat luonnollisesti takapulpeteissa.

Poikani selkä märkänä selvitti naama punoittaen sen. Välitunnin jälkeen kun oli jumppasalissa tanssiharjoituksia mitä yleensäkin loppuvuodesta jo minunkin aikana liikuntatunnilla. Itselläni oli myös ujouteni takia vaikea tanssia tyttöjen kanssa.
Mutta poikani opettaja soitti minulle juuri tanssiin liittyen mikä omituista, koska itse koin aikoinaan saman eikä fiksu opettaja tietenkään soittanut isälleni.

Tyttöjen luokan nais opettaja soitti kauhuissaan kun eräs hänen tyttöoppilaansa oli kiljunut hitaassa tanssissa koska jännittänyt poikani oli lantiota painaessaan tytön lantiota vasten tuntenut verryttelyhousujen läpi tytön pillukarvat mikä sai mulkun pumppaamaan kovaa molempien housujen lävitse LASTIA vakina- emätin viiruun.

Mulle kävi aivan samalla tavalla.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Luulenpa, että opettaja naisilla, olisi uskomattomia tapauksia kerrottavana näistä teinipojista, jotka päästään sekaisin seksuaalisuuden ja hormonien myllertäessä kiivaimmillaan juuri tuosta iässä.

      • Anonyymi

        Kyllä varmasti😉,mutta aloittajalla taitaa olla käsi potassa, jos teinin untuvaiset häpykarvat tuntuu (kaksien) verkkareiden läpi muka niin,että poika laukeaa housuihinsa...😏😯😆
        -Vai oliko typy terminaattorin jälkikasvua tai jtn😬


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      133
      1363
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      101
      1054
    3. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      954
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      25
      947
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      308
      832
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      99
      803
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      37
      683
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      656
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      56
      648
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      140
      603
    Aihe