Löysin aviomieheni puhelimesta kuvia missä hän oli ottanut itsestään kasvokuvan ja piti kasvojen alapuolella passiansa, samanlainen kuva oli myös henkilötodistuksen kanssa.. hänellä on ollut iso ongelma pelaamisen kanssa ja pikavippien kanssa. En ymmärrä miksi hän on ottanut tuollaisia kuvia. Epäilys nousee liittyykö jotenkin pelaamisiin ja lainoihin?
Huomestunut
Anonyymi
2
177
Vastaukset
- Anonyymi
Näin vuoden lopussa on kuumint@hottia tehdä itsestä seinäkalenteri ja myydä sitä sitten uudenvuodenyönä vastakkaisen sukupuolen hehkeimmille edustajille. Kuvien ottaminen liittynee ihan vain tähän harmittomaan harrastelijoiden puuhasteluun.
- Anonyymi
Kyllä se pelaamiseen saattaa liittyä. Moni ulkolainen netticasino vatii rahoja kotiuttaessa juuri tuollaisen passikuvan jonka löysit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1615164
- 114168
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka513665Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032925Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv792678Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62058- 441455
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121318Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos611221Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4041212