Kun luottamus on jo loppu

Anonyymi

Haluat varmistaa pettääkö kumppanisi.
Tässä työkalut siihen. TheTruthSpy , mSpy, FlexiSpy
Näillä selviää valehteleeko kumppanisi liikkeistään ja voit myös seurata suoraan viestejä ja puhelu tietoja. Huom nämä myös toimivat whatsappin viesteihin ja paljon muuhun. Tutustu ja käytä kun haluat saada pettäjän kiikkiin.

4

158

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luottamus on hyväksikäyttäjän päämäärä. Hyväksikäyttäjä joutuu tekemään työtä saadakseen toisen luottamuksen, jotta voi saada jo valitsemansa palkinnon/tuotteen/hyvityksen. Luottamuksen kautta kohteelle saadaan hyvä mieli, ja hyväksikäyttäjä saa ikuisen palvelijan.

      Hyväksikäyttöä kutsutaan kohteliaammin avuliaisuudeksi. Ihmisen luottaessa on hän avulias. Suurin osa luottaa, ja on siksi hyväksikäytetty. Orjuus on enemmän velvoite.

      Velvoite ei vaadi luottamusta vaan yleensä taustalla on rangaistus. Luottamuksessa on kysymys vääränlaisesta tunteesta suhteessa omaan tahtotilaan. Luottavainen ihminen kuvittelee ohjaavansa itse omia tavoitteitaan vaikka tosiasiassa tavoitteet on hyväksikäyttäjän asettamia.

    • Anonyymi

      Voi skitsoilla kun seuraa noita vinkkejä, että pettääkkö

    • Anonyymi

      Voi hyvä sanonko mikä!
      Perin onnellisita kuulostaa porukoitten parisuhteet kun on kytättävä ja ladattava oikein appeja siihen tarkoitukseen!
      Paranoidista skitsofreniaa näyttää sairastavan suuri osa suomen kansasta.

      • Anonyymi

        Nuoret haluaa vainota kumppaniaan. Tuskin enää keski-ikäiset ja vanhukset.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2240
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      853
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      825
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      806
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      531
      749
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      75
      674
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      600
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe