Kun luottamus on jo loppu

Anonyymi

Haluat varmistaa pettääkö kumppanisi.
Tässä työkalut siihen. TheTruthSpy , mSpy, FlexiSpy
Näillä selviää valehteleeko kumppanisi liikkeistään ja voit myös seurata suoraan viestejä ja puhelu tietoja. Huom nämä myös toimivat whatsappin viesteihin ja paljon muuhun. Tutustu ja käytä kun haluat saada pettäjän kiikkiin.

4

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luottamus on hyväksikäyttäjän päämäärä. Hyväksikäyttäjä joutuu tekemään työtä saadakseen toisen luottamuksen, jotta voi saada jo valitsemansa palkinnon/tuotteen/hyvityksen. Luottamuksen kautta kohteelle saadaan hyvä mieli, ja hyväksikäyttäjä saa ikuisen palvelijan.

      Hyväksikäyttöä kutsutaan kohteliaammin avuliaisuudeksi. Ihmisen luottaessa on hän avulias. Suurin osa luottaa, ja on siksi hyväksikäytetty. Orjuus on enemmän velvoite.

      Velvoite ei vaadi luottamusta vaan yleensä taustalla on rangaistus. Luottamuksessa on kysymys vääränlaisesta tunteesta suhteessa omaan tahtotilaan. Luottavainen ihminen kuvittelee ohjaavansa itse omia tavoitteitaan vaikka tosiasiassa tavoitteet on hyväksikäyttäjän asettamia.

    • Anonyymi

      Voi skitsoilla kun seuraa noita vinkkejä, että pettääkkö

    • Anonyymi

      Voi hyvä sanonko mikä!
      Perin onnellisita kuulostaa porukoitten parisuhteet kun on kytättävä ja ladattava oikein appeja siihen tarkoitukseen!
      Paranoidista skitsofreniaa näyttää sairastavan suuri osa suomen kansasta.

      • Anonyymi

        Nuoret haluaa vainota kumppaniaan. Tuskin enää keski-ikäiset ja vanhukset.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      100
      1829
    2. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      1797
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      136
      1655
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1401
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      32
      1328
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      314
      1233
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      58
      1175
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1082
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      271
      1031
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      446
      923
    Aihe