Kun luottamus on jo loppu

Anonyymi

Haluat varmistaa pettääkö kumppanisi.
Tässä työkalut siihen. TheTruthSpy , mSpy, FlexiSpy
Näillä selviää valehteleeko kumppanisi liikkeistään ja voit myös seurata suoraan viestejä ja puhelu tietoja. Huom nämä myös toimivat whatsappin viesteihin ja paljon muuhun. Tutustu ja käytä kun haluat saada pettäjän kiikkiin.

4

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luottamus on hyväksikäyttäjän päämäärä. Hyväksikäyttäjä joutuu tekemään työtä saadakseen toisen luottamuksen, jotta voi saada jo valitsemansa palkinnon/tuotteen/hyvityksen. Luottamuksen kautta kohteelle saadaan hyvä mieli, ja hyväksikäyttäjä saa ikuisen palvelijan.

      Hyväksikäyttöä kutsutaan kohteliaammin avuliaisuudeksi. Ihmisen luottaessa on hän avulias. Suurin osa luottaa, ja on siksi hyväksikäytetty. Orjuus on enemmän velvoite.

      Velvoite ei vaadi luottamusta vaan yleensä taustalla on rangaistus. Luottamuksessa on kysymys vääränlaisesta tunteesta suhteessa omaan tahtotilaan. Luottavainen ihminen kuvittelee ohjaavansa itse omia tavoitteitaan vaikka tosiasiassa tavoitteet on hyväksikäyttäjän asettamia.

    • Anonyymi

      Voi skitsoilla kun seuraa noita vinkkejä, että pettääkkö

    • Anonyymi

      Voi hyvä sanonko mikä!
      Perin onnellisita kuulostaa porukoitten parisuhteet kun on kytättävä ja ladattava oikein appeja siihen tarkoitukseen!
      Paranoidista skitsofreniaa näyttää sairastavan suuri osa suomen kansasta.

      • Anonyymi

        Nuoret haluaa vainota kumppaniaan. Tuskin enää keski-ikäiset ja vanhukset.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4569
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      169
      4354
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1710
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1631
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1397
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      353
      1090
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      5
      1077
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      969
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      56
      944
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      91
      910
    Aihe