Sain Wv golf variantin vm. 2001 dieselin. Niin tuleeko sitä dieselveroa maksettavaksi "peltoauto" käytössä jos ei olis rekkarissa tai olis väliaikaispoistossa? Jos tulee niin kuinka paljon? Kannattaako myydä pois koko vehje?
Diesel vero
Anonyymi
3
783
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tietenkään tule kun tiedot on kuoletettu kilpien myötä ja polttoöljy halvempaa kepulaisille!
- Anonyymi
Ja sitä ajokorttiakaan ei tullut silloin ajettua, kun oli sen aika!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sitä ajokorttiakaan ei tullut silloin ajettua, kun oli sen aika!
Mun kersat sai ne kyllä, mutta minä maksoinkin kyllä koko tuon orkesterin ajokortit!
Ei niitä ole kyllä sen jälkeen enää näkynytkään, joten ......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200