Perjantaina 27.12.2019 VarkaudenRepokankaalla tömähtelee raketit?
Ainakin kolme ääntä mutta yksi taivaalla päin näkyi.?
Onkohan kokowartalon voimalla?
Ainakin kolme ääntä mutta yksi taivaalla päin näkyi.?
Onkohan kokowartalon voimalla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mitä sitten?
Sitä sitten että tämä entinen Soisalo-opiston exmörkö opettaja joka kävelee ködet seläntakana pitkin kaupunkia tullee ja syö ne raketit teiltä pois kaikkine keppeineen ja ammuu päälle ja moppaa koko kentään puhtaaksi ladellen Göetheä sekä Nietzeä
Rikollista toimi ntaa.
Nyt ei jäänyt naapurille enää tupakkaankaan euroja.
Älä tuu pummaamassa, ei auteta.
Hyvä että ampuvat. Pysyy rakit muutama päivän tai lähinnä illan hiljaa, johan nuo on taas kerennyt vuoden jyskyttää. Täytyypä lähteä huomenna ostaa ilotulitteita, vaikka ihan ilmasto vouhotus syistä. Auton takakontillinen nyt ainakin.
Itse olet kaupungin ylläpitämä rakki joka rakuttaa joka käänteessä
Koiran omistajalle kävi henkeen. Juu en ole kaupungin enkä kenenkään elätti, ei saa tukia kuulemma hankkeet liikaa 70 keur.
Hanki niillä menopaluu lippu 3kk pattayalle, eläkä täällä länkytä