Mul on sellanen outo fetissi et tykkään kauheen isoista tisseistä. Sellasia mitä tuskin löytyy pahemmin keneltäkään. Ehkä jollain muutamalla jenkillä korkeintaan sellaset tissit.
Ei siis mitään Suomen tasoisia isoja roikkutissejä vaan oikeesti järkäleet! Tykkään myös jos nainen osaisi leikkiä tisseillään seksikkäästi. Taitaa olla todella outoa. Muilla tuskin samaa fetissiä.
Valtavat tissit
8
830
Vastaukset 8
- Anonyymi
Ohhoh. Siellä bläästää nyt oikea kosmopoliitti kun ei "Suomen tasoinen" kelpaa.
On se vaan hyvä kun löytyy määrä- ja laatutietoista herrasmiestä täältäkin!- Anonyymi
Höh. Olen matkustanut vuosia ympäri maailmaa.. Suomi tissit on parhaat. Aina voi haluta amerotissejä, mutta ne ei oo yhtä pehmeitä ja käteensopivia, kuin suomirakkaat.
Suomesta löytyi aina riittävän isoja ja herkullisen muodokkaita tissejä.
Muistan, kun nuorena ihastuin isotissiseen Nina tyttöön. Kun hän tuli esiin kulman takaa, ensin tuli tissit ja sitten vasta loppu kaunotar.
Olen jo vanhentunut ja siten rauhoittunut. Aikana jolloin jouduin ottamaan silmälasit, vaimoini murisi pääni liikkeistä. Ennen silmälaseja tuota ei tarvinnut kuunnella.
Nykyäänkin noita nuoria kaunottaria tulee vastaan päivittäin. Se on vaan kaunista kulkea ympäristössä, jossa nämä kaunottaret luo valoa ympärilleen. Kauniit näyt antaa myös potkua meidän vanhusten seksielämään. Eli Suomi tisseille täysi 10.
- Anonyymi
Roikkutissit, isot, pienet. Ei sillä niin ole merkitystä. Sillä on, että nainen nauttii niiden koskettelusta. Se on se juttu!
- Anonyymi
Minä läskin ukkoa korville mun ajokoiran korvilla uuhh äähh pläähh
Minulle rinnat ovat alkujaankin vähäinen asia, mutta pidän eniten pienistä. Varsinkin kesällä suuririntaiset tytöt näyttävät runsaasti aarrettaan. Ymmärrän heitä ja iloitsen heidän puolestaan, sillä monet miehet pitävät suurista, ja näillä siskoilla on, mitä näyttää.
Sen sijaan pidän yleensäkin naisten hyvinkin erilaisia sukupuolielimiä erittäin kauniina. 🌹👀- Anonyymi
Ei tuo ole ollenkaan harvinainen fetissi, päinvastoin. Uskon että meitä on paljon 😊
- Anonyymi
aivan jumalaallista kun olet selällään ja isot pyöreät tisut roikkuu vapaana naaman edessä, heiluvat poskiin , imet sopivia nännejä kuin pieni lapsi, oma kyrpä vaginassa ja kädet lämpimän persauksen päällä, kyllä tulee lasti ku manulle illallinen, lähtee sellanen tähdenlento mikä liikuttaa verhoja viikon. eli ei muija selällään ja tissit kainalossa, ei niin.
välillä peilin eteen sivuttain, että näkee kun rinnat roikkuu pallona, niitä kerätään kouraan kun takaa körmytään, lasti ammutaan persvakoon josta nuollaan hitaasti kun liukuu anaalin yli. - Anonyymi
Tuon kokoisista tykkää aika harvat, mutta Suomenlaajuisestikin varmaan aika monet. Suomalaiset ei ehkä myöskään postaile fantasioitaan niin herkästi. Meikäläisen tissimaku on ihan ääripäästä, eli ei siis mitään rajoja rintojen koolle! Tissit saa olla isommat kuin sohvat, isommat kuin kerrostalot, isommat kuin Suomi! Ah, se ois jylhä näky! Että kyllä meitä valtavien tissien fanaatikkoja on ;)
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va571598Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3521130- 131911
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu12724Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63605- 40574
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa90548- 43513
- 45488
- 44456