Onko tummeli

Hyvä Huulirasva ryppysille huulilleni,vaikka se kiilteleekin rajusti?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi täytyy kokeilla. Voisiko jostaan löytyä pieni purkki tummelia. Kestosuosikkini huulirasvaksi on Nivea Cream

Äänestä

Blistex on hyvä. Ei tosin auta ryppyihini.

Äänestä

Mää tarvitsisin Tummelia mun röpsöttävään pyllyyn. Valkasin sen jo iltamenoja varten😜

Äänestä

Norjalainen huulirasva on parasta, lisäksi tulet nopeaksi, voittamattomaksi.

Äänestä

Jos ne vaot häiritsee, kokeile emlaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hyvä Huulirasva ryppysille huulilleni,vaikka se kiilteleekin rajusti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu