Nyt on helpompi olla kun tiedän..ettei meitä tule koskaan. Et ymmärr elämääni enkä minä sinuna. Tai sinun käytöstä. Taisit olla samantyylinen nainen muiden joukossa..
Kiitos tästä ajanvietteestä
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Mistä sä sen tiedät ettei tule? Koska et halua? Samantyylinen kuin joku varmasti, mutta ihan oma itseni ja ainut mä kuten säkin olet ainoa sä. Ehkä ymmärtäisin, jos saisin mahdollisuuden ymmärtää.
Mistä vedit herneen nenään, mites se toinen vois elämääsi ymmärtää kun vehtaat nettipalstalla etkä ole kertomassa elämästäsi hänelle. Teillä joillain on oikee eläminen aika hukassa, se on ihan jotain muuta kun kirjotella tänne hänestä tuollasta moskaa mitä sinä tuossa teit.
No jos oot pitänyt häntä pelkkänä ajanvietteenä niin turha on toista mollata yhtään.
Näin just.
Ja täällä toivon ettei kaipaamani nainen luule että ajattelisin tai kirjoittaisin kuten aloittaja :) En edes ymmärrä millainen ihminen voi kirjoitella ikävöintipalstalle kuten aloittaja.
:) <3
M-N
Ihan tavallinen olen, kuitenkin oma itseni.
En tiedä elämästäsi mitään, koskaanhan et ollut halukas keskustelemaan, puhumaan mistään mitään. Niin ollen en voikaan ymmärtää.
En minäkään voinut ymmärtää sinun käytöstä, tätä ainaista halveeraamista.
Mutta se on hyvä että sulla nyt sitten on helpompi olla.
On se elämä helkkarin helppoo sillon kun tietää anonyymien viestien perusteella että meitä ei tule.
Mikähän helvetin pakkomielteinen märisijä se sinäkin oikein olet, voisitko kuvitella kenenkään jaksavan rinnallasi pelkkää tuommoista jatkuvaa vikojen hakua itsestään.
Puhumaan et tietysti pysty ja siksi sitten pitää saada edes näin huudella puskista vittumaisuuksia.
Miten voisin ymmärtää elämääsi, kun en tiedä siitä juuri mitään?
Omasta elämästä sen verran ettei minulla ole mitään tarvetta jakaa elämäni asioita ja elämääni kenenkään kanssa.
No mitäs sitten olet ollutkaan missään tekemisissä?
Tuo taitaa olla se vakituinen työpaikka henkilö.
No mitä sille paskalle mitään kirjotat, siirry seuraavaan ja parempaan.
😭😭😭
Ole hyvä.
Sinä taisitkin olla samantyylinen mies kuin kaikki muutkin.
Ja kaikki naiset omi tämän aloituksen? Noin helpostiko teitä pystyy jymäyttämään? Ei taitais luonnossa onnistua.
Aloitus ei varmasti minulle, mutta eräälle miehelle sanoisin; miksi kommentoit ilkeästi kommenttejani muille. Et sinä minua tunne, korkeintaan erittäin pintapuolisesti. Miehet, jotka tuntevat paremmin arvostavat minua. Alun idealisoinnista ja mielistelystä olet siirtynyt vähättelyyn ja vinoiluun. Elä ja anna muidenkin elää!
Itse sanoisin eräälle naiselle että mä en ole ilkeilyjen kirjoittaja ikipäivänä.
-sivusta tää