Vieläkin sua rakastan !
Sinä rakkauteni
Anonyymi
2379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Saako kysyä liittyykö kahden vuoden takaiseen tilanteeseen...?
liittyy...
Helsingissäkö....?
pääkaupunkiseudulla
Harmi, ohi meni:(
puoliksi helsingissä:)
Hmm.. liittyy kahden vuoden takaiseen tilanteeseen ja tapahtui puoliksi Helsingissä.. tämä voisi olla mulle. Missäköhän toinen puoli tapahtui..?:)
Kysyn nyt suoraan onko toinen paikka Järvenpää?:)
ei ole, sori:)
Onko tämä se esimiehen ja alaisen välinen juttu..?
Ei liity
ei sekään:)
Niin minäkin sinua Gillis
Uskokaa tai älkää mut olen rakastanut erästä naista n. 20 vuotta. Ollaan ystäviä.. ei sen enempää. Yksipuolista rakastamista ja haaveilemista..
Kunnioitettava suoritus, miten olet pitänyt rakkauden yllä ilman vastakaikua?
Rakastuin häneen parikymppisenä. Mulla on perhe ja kaikki mut hänellä on paikka mun sydämessä ikuisesti.
Tavataan n. kerran vuodessa eli ei olla kauhean läheisiä sillai.
Jotenkin näin se vaan on.. Aina ajattelen häntä lämmöllä ja saan kauhean parven perhosia vatsaan kun joskus taas tavataan.
Älä liioittele!
En käsitä miksi täällä jonkun aina pitää kommentoida negatiivisesti toisten ketjuihin. Keskittykää omiin asioihinne.
Nii.. ja ihmettelen kun joku väittänyt et liittyy johonki kahden vuoden takaiseen juttuun, mä kirjottanut eka tekstin ja liittyy asiaan josta on noin 9 vuotta. Outoo et jonkun on toi tarvinnu ottaa omaksi jutukseen 😀
Mulle kävi kerran samoin, joku toinen jatkoi mun asiaan ja porukka alkoi vastailla sille..
Just, aika outoo käytöstä
Oliko se alkuvuotta 2009, kun tiemme erkanivat...
Ajallisesti lyhyt , mutta kokemuksellisesti rikas ja unohtumaton :)
sieltä olikin pahimmat Jonne7 vastaukset otettu pois...