Kumpi ompi parempi konevuokraamoista, Ramirent vai Lyytinen? Valikoima, hinta ja palvelu.
Konevuokraamot
7
140
Vastaukset
- Anonyymi
Ramisrentista tarvittavat kamppeet on löytynyt ja sieltä ruukaan hakea. Mukava palvelu.
- Anonyymi
Lyytisellä ennen kävin vaan lopetin. Uus pomo pomottaa liikoo en tykkee.
- Anonyymi
Onko vaehtunut? Ennen siellä mukavat kavert j a palvelu pelas .
- Anonyymi
No,, Ramirentille menen tästä etiäpäin, ystävällinen henkilökunta, mutta omistaja taisi pullistella tässä viikolla ökyladansa kanssa otaksuisin.
- Anonyymi
Oliko mersuu meybach ??
- Anonyymi
Alamaailman koodikielessä jonka tulkkaajiin yleensä kuulu en sana "mersu" tarkoitti jotai siivousluutun kuljetinta tai jotai semmoist siivosuvälinettä tai jotai, tämä on meille vieläkin täyttä mysteeriä, pahoittelen alueellisesti takaapäinkirjoitustani. No niin nyt kello löi vetoa elokuusta ja asteet 2020, eipäs se kello paljoa vielä sitten edes olekkaan ei, "se taisikin olla vain mielikuvistustasi". Eihän syyntakeettomien kanssa maakauppoja yleensä tehdäkkään.
- Anonyymi
Hyvä ja neutraali palvelu kuitenkin, asiasta ei poikettu ja kaikki hyvin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036822SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963511Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263289"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1862255Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401777SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1161767Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161472Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141076- 1241068
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18934