Annoin palaa

Taas vaihteeksi perheen rahat omaan kivaan. Ei harmita yhtään, kun oli niin ihanan rentouttava loma. Näin mä toimin, koska mä voin.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tuo ole mitenkään itsekästä. Muuta kuin seuraavaa lomaa varailemaan. Jos on ukko, joka lystisi maksaa, niin vika on ukossa. Rentoutuminen mahtoi olla molemminpuolista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taas vaihteeksi perheen rahat omaan kivaan. Ei harmita yhtään, kun oli niin ihanan rentouttava loma. Näin mä toimin, koska mä voin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu