Mikä teitä miehiä oikein kiehtoo isossa pepussa? Onko kuvitelmissa pano nimen omaan takaa päin? Pilluun vai jonnekin muualle? Onko pikkuhousut pois, vai raotetaanko niitä vaan?
Ison pyllyn viehätys?
20
1308
Vastaukset
- Anonyymi
Iso vaan on parasta, ihan sama miten ja minne . mutta koska tykkään isoista pepuista niin paras tapa peppu pystyssä peppuun vaikka parempikin asento peppun panemiseen on. niin ja isoja jaksaa katsella vaikka ei panisikaan. Silmälle iloa ihan vaatteetkin päällä.1
- Anonyymi
Jos edellä kulkee muhkea peppu ja pakarat tekee kiertoliikettä, niin ajatteleeko mies siis että pitäsi sinne niiden piukkaan väliin saada kullin pää käsittelyyn?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos edellä kulkee muhkea peppu ja pakarat tekee kiertoliikettä, niin ajatteleeko mies siis että pitäsi sinne niiden piukkaan väliin saada kullin pää käsittelyyn?
Ehdottomasti herättää seksuaaliset halut huippuunsa.Tummilla naisilla on upeet pyllyt.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos edellä kulkee muhkea peppu ja pakarat tekee kiertoliikettä, niin ajatteleeko mies siis että pitäsi sinne niiden piukkaan väliin saada kullin pää käsittelyyn?
No voihan sen noinkin ajatella, menee vaan enempi vain ajatuksen puolella kun ei ehdotella voi ettei tule syytöstä häirinnästä.kiertoliike kyllä taivaallista.1
- Anonyymi
Onhan se iso pylly seksikäs ja haluttava näky. Jos edelläni kävelee isopyllyinen nainen niin kulli kovettuu heti. Muutoinkin ihanimmat sexi kokemukseni ovat isopyllyisten ja rintaisten tukevien naisten kanssa.
- Anonyymi
Uuhh,
Isot bebat on hot!
Löytyykö Jyväskylästä isobebaista naista, joka olisi vailla tuhmaa kielimiehen seuraa 😋 - Anonyymi
Iso ei voisi vähempää kiinnostaa.
Mielummin pieni pyöreä.- Anonyymi
Ai niinku sellainen pieni ja vähän poikamainen? Joopa joo...
- Anonyymi
Suuri peba on upea ja vanha hokema, isit vitut on helppo hoitaa....
- Anonyymi
No onha se paljo hermeettisempi
- Anonyymi
Just så Varsinkinkun anustappi paikallaan.
- Anonyymi
On monesti moitettu ja haukuttu , mutta minusta isoa on oikeutettu samalla tavalla
saada nautintoja ja täytettä.
Miehen tehtävä on hedelmöidä naista! Iso peppu on vaan kiihottava katseltava, sitä on ihana päästä nuolemaan kun nainen makaa mahaltaan. Kankkuja kaksin käsin levittäen, leipoen, pikkuhiljaa paljastaen peppureiän ja kiimasta kimaltelevan pillun. Sinne kun upottaa suun, nuolee molempia reikiä, upottaa kieltä peppureikään ja kuulee sen kiimaisen ääntelyn. Ton jälkeen takaapäin peppuun paneminen ja sisään laukeaminen, aivan parasta mitä tiedän. Tosi vaikea vaan löytää isopeppuinen vakipano, joka tykkää että häntä naidaan peppuun usein.
- Anonyymi
Ei se on kun puimakone, voist itse joskus kokeilla naista
- Anonyymi
Isosta pepusta kai oli kysymys...? Ei anaalifantasiasta😏
Vaimolla muhkea perä,mutta takaa vaan
pimppaan ; ) Anonyymi kirjoitti:
Isosta pepusta kai oli kysymys...? Ei anaalifantasiasta😏
Vaimolla muhkea perä,mutta takaa vaan
pimppaan ; )Luehan aloitus ajatuksella : pilluun vai jonnekin muualle?
- Anonyymi
SeikkailevaMies kirjoitti:
Luehan aloitus ajatuksella : pilluun vai jonnekin muualle?
No siis mulla oli kerran tyttöystävä joka antoi mun panna takaapäin yhteen puristettujen reisien väliin, jos sitä ei itseä just silloin vaginaseksi hotsittanut. Sinne lensi spermat!
- Anonyymi
Iso peppu paras kiihottava näkypelkästään katsella
- Anonyymi
Miehen seksuaaliseen vaistoon kuuluu lisäätyminen. Sen takia mies kun näkee ison pepun naisella niin luontainen vaisto ajattelee että siinä on hyvä synnyttäjä kun on leveät lanteet ja pitää huolen jälkikasvusta. Itsellänikin rupeaa kalu antamaan merkkejään vaistomaisesti kun edellä näkee leveän naisen lantion sille ei vaan voi mitään. Näin se luonto on meitä miehiä kehittänyt. Enkä ole ainoa mies tässä maassa jonka vaisto reagoi tällä tavalla. T. Mies 51v. Turusta
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2043085Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391590Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus921442- 881342
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461304Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1481206Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121168Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze120992Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89912Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44793