Olis ihana päästä alottamaa yhteinen elämä sun kanssa ihanin mies keneen oon tutustunu. Kyllä mä kieltämättä haaveilen millasta elämä sun kanssa olis :)
Alkaispa jo pian
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kruununhakaanko? Oletko Saija?
Ei ja en ole.
Vaan minne?
Me emme tule ikinä aloittamaan yhteistä elämää. Minulla on perhe, josta olen onnellinen. Tämä juttu oli virhe, joka kuitenkin ainakin minulle on ollut tarpeellinen. Meille molemmille elämä jatkuu ja nyt se vasta aukeaa, kun tällaisesta setvimisestä päästään eroon. Kaikkea hyvää sinulle jatkoon.
Ja kaikista anonyymeistä kirjoittajista sä tunnistit juuri sen oikean!
joo, ainoa vinkki kohteelle oli ihanin mies. Onko miestä joka ei siitä tunnista itseään? Sivuhuomautus.
Muutenkin uskottavaa, jos jotain suhteentynkää on jo ollut, niin ei muka ole yhteystietoja kirjoittaa suoraan...
No toivottavasti sinussa on sen verran miestä, että kerrot tuon hänelle itselleenkin.
Hetken hyvää lopuksi yhtä helvettiä.
No siltä se vaikuttaa sinun kommenteistasi päätellen. Minä pidän vähän taukoa palstasta ja kun palaan, toivon, että voimme sopia ystävyydestä tai tuttavuudesta. Ystävyyttä ilman taka-ajatusta tarjoan. Ota tai jätä.
Älä sitten aloita mitään kenenkään kanssa, jos tuo on sinun tavoitteesi.
Minä taas olen ajatellut, että se olisi meillä toisinpäin. Kunhan olisi päässyt alkuun, olisi voinut mennä tosi hyvin. Alkuunpääseminen vaan oli vaikeaa.
Olen varattu hyvä on puoliso.
Sitä sun hyvää puolisoako sä täältä etsit? Vai onko se sun vierellä nyt siinä mukana kirjoittamassa? Taidat olla itsekin "hyvä puoliso".
Samaa minäkin ajattelin tuosta.
Sama juttu sinä vaalea kaunotar naapuri firmasta 🙃 t j
Terveisiä ilosta, kivaa elämä on.
Paikkakuntana Ilo, missä se on?