Mitä mieltä olette tällaisesta kuviosta Savolaeset?
Sinkku nainen etsii epätoivoisesti itselleen elämänkumppania ja kriteerinä on ettei mikään tyhjätasku tule olla vaan kovaa meriittiä sekä menestystä pitää omata.
Anyway, mies astuu kuvioihin mutta myöhemmin kaiken kivan jälkeen osoittautuukin perheelliseksi, naimisissa olevaksi ja jättää naisen tai " tytöntypykän".
Kumpiko teistä on hyväksikäyttäjä?
Pitäisikö ensin tehdä selväksi kaverin siviilisädystä vaiko ei?
Pitäisikö miehelle langettaa rangaistus?
Onko nainen tällaisessa tapauksessa tyhmä, hyväksikäytettävä haahuilija?
Kummanko syy suhteen aikana sanotut perättömät lupaukset?
Ihan vaan kiinnostuksen vuoksi kyselen mielipiteitänne, koska olen kuullut kuinka rikki saattaa hyväksikäytetty mennä....(kyynel).
Johan naurattaa
8
51
Vastaukset
- Anonyymi
Kuulostaa ihan yksinkertaisesti siltä että alfaurosta on haettu ja sellainen on saatu. Seurauksineen kaikkineen.
- Anonyymi
Ei kannata märkänä (tilanne päällä) ollessa laatia seuranhakuilmoituksia, voi kiintyä ensimmäiseen vastaajaan. Ensisijaisena kotihoitona kannattaa ensin turvautua lakattuun dildoon. Liukas on.
- Anonyymi
On tyyppejä, jotka käyttävät tavallisia miehiä tyydyttääkseen seksuaaliset tarpeensa, eivät sovellu pidempiaikaisiksi kumppaneiksi.
Mutta muten elämää rikastuttamaan, sanan varsinaisessa merkityksessä pyritään uimaan kuin hai varakkaampien ihmisten elämään.
Kuvitellen kaikenlaista, jopa miehen jättävän perheensä (rämäkkää naurua ja sääliä)vuokseen.
Onhan niitä tapauksia toki olemassa, mutta moraalitonta, sekä niin primitiivistä sekoilua. - Anonyymi
Varmaan tarkoituksella kikka, joka kuuluu kaupungin epätoivoisiin yrityksiin hankkia lisää asukkaita. Samaa sarjaa kuin luvatut ilmaiset häät ja epäonnistunut Iisalmi-mainos. Ee naarata !
- Anonyymi
Kansainvälinen ilimiö, hah.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1926756- 1561965
- 1131658
- 511370
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️531169Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢421051Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu991015Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6947Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan249918- 41889