Olen rakkauden enkeli

Ja tuotan monille iloa..
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No oo vaikka itse piru

Äänestä
  • En ole, mutta sinä saatat olla

    Äänestä

Niin taidat olla. :)

Äänestä

Ei mulla muuta ..Syö paskaa ;)

Äänestä

Voinko lainata L.Veetä hetkeksi?

Äänestä
  • Etkö mies voi tota trollausta lopettaa.
    Taitaa virkavaltakin pian saada sun jutusta tarpeeksi.

    Äänestä

Enkeli minäkin mutta musta......

Äänestä
  • Suosittelen peseytymistä lämmöllä sinulle

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Suosittelen peseytymistä lämmöllä sinulle

    Ei se auta, olen pimeyden enkeli.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Suosittelen peseytymistä lämmöllä sinulle

    Muista oma peseytyminen!

    Äänestä

Onko sulla nakkeja jääkaapissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja tuotan monille iloa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu