kunto pisteet ts2

Niin että montako kunto pistettä simillä pitää olla että siitä tulee ns. lihaksikas? Yhdellä teinillä (tyttö) oli kaksi kunto pistettä ja kun se kasvoi aikuiseksi se oli kauhee "lihaskimppu"
:(
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos kuntoilet kuntoilu laitteella nii sulle tulee nopeemmin se lihaksikas vai läski mittari täyteen mutta kuntopisteet tulee yhtä lujaa kun jumpaamalla...
jos jumpaat niin sulle tulee se mittari hitaammin täyteen
näin ainaki mulla menee!!!
eli sulla voi olla aika vähän kuntopisteitä vaikka se mittari olis täynnä!
ja riippuu mitä syöt..
jos sun ukot syö terveellisesti niin ne ei lihoa!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....... kirjoitti:

Niin että montako kunto pistettä simillä pitää olla että siitä tulee ns. lihaksikas? Yhdellä teinillä (tyttö) oli kaksi kunto pistettä ja kun se kasvoi aikuiseksi se oli kauhee "lihaskimppu"
:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu